Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה ארכיון 1: ???Any Israeli Applicants

מוצגות 50 תגובות – 551 עד 600 (מתוך 1,781 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • Yasmin
    חבר
    מספר הפוסטים: 63

מישהו קיבל הזמנה לראיון בהרווארד ?

Rami
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

In reply to Yasmin from November 22 2003

אני עוד לא.

oriw
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

In reply to mbaq from November 21 2003

אפשר להזמין את הספר מאמאזון. באקספרס זה יגיע תוך ימים ספורים.

oriw
    חבר

האם מישהו קיבל הזמנה לראיון בסטנפורד?

MBA applicant
    חבר
    מספר הפוסטים: 36

In reply to oriw from November 23 2003

not me and not anyone that I know

ירון
    חבר
    מספר הפוסטים: 28

עד כמה שזכור לי, אז שנה שעברה הראיונות להרוורד לישראלים יצאו במהלך השבועיים הראשונים של דצמבר. אני לא יודע מתי יצאו אלה של סטנפורד, אבל לא נראה לי שהם ראיינו יותר מדי אנשים שנה שעברה

Yasmin
    חבר
    מספר הפוסטים: 63

אני קיבלתי הזמנה לראיון בסטנפורד, אבל זה לא בהכרח אומר משהו לגבי ראיונות לישראלים כי אני גרה בארה"ב כרגע

marco
    חבר
    מספר הפוסטים: 24

In reply to Yasmin from November 25 2003

מזל טוב.

tanirm
    חבר

היי, מישהו יודע האם יש אוניברסיטה בה ניתן להתחיל את התואר בסימסטר חורף- ינואר ?

gbiron
    חבר
    מספר הפוסטים: 213

In reply to tanirm from November 25 2003

לקולומביה ולקלוג יש למיטב ידיעתי גם תוכנית קצרה יותר שמתחילה בינואר.

IchiBan
    חבר
    מספר הפוסטים: 216

In reply to tanirm from November 25 2003

אינסאד, IMD כמובן…

odrp
    חבר
    מספר הפוסטים: 293

חבל שהתשובות לגבי applications לא מתקבלות מהר כמו תוצאות ה-GMAT. גם אני הבנתי שהרווארד וסטנפורד טרם זימנו ישראלים (מהארץ) לראיונות. אם מישהו/י שומע/ת אחרת, נשמח לעדכון…

mshvartz
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

In reply to kirchenb from November 10 2003

Moti – I have plenty of GMAT used books inlcuding the CDs, from 2004 editions, which I want to sell.

I work for intel as well…what site are you?

MBA applicant
    חבר

In reply to odrp from November 25 2003

I know of someone who got HBS interview today

Assaf Wand
    חבר
    מספר הפוסטים: 209

Hi Moati and Mshvartz,

I am also a previous Intel employee – worked for Intel Capital in Azrieli and later in Petach-Tiquwa

If you need some help or guidance let me know

I am currently a student at the University of Chicago GSB

[email protected]

Assaf

sharon_g
    חבר

In reply to MBA applicant from November 25 2003

והטירוף מתחיל – בהצלחה לכל נרשמי הרווארד

Klier
    חבר
    מספר הפוסטים: 18

Does anyone know whether it is common to wear a business suit to interviews with alumni here in Israel?

Although it is better to be over-dresses than under-dressed, I still think that it may be inappropriate in different situations.

eshinar
    חבר
    מספר הפוסטים: 43

For those of you who consider MBA, open this link:

http://www.fedex.com/us/about/advertising/tvads/mbawm.html?link=4

danteleman2002
    חבר
    מספר הפוסטים: 152

In reply to Klier from November 27 2003

You should feel free to ask your interviewer if there's a particular dress code for the interview.

yaeltolub
    חבר
    מספר הפוסטים: 19

Has anybody gotten an invitation for an interview in MIT?

Any information about the interview process in Sloan will be appreciated

Klier
    חבר
    מספר הפוסטים: 18

In reply to danteleman2002 from November 27 2003

I will do that.

Thanks.

mbaq
    חבר
    מספר הפוסטים: 45

מאחר ויש כאן כמה שכנראה עשו את הדברים נכון וזומנו לראיון, אולי תוכלו לחלוק איתנו, אלה שמתכוונים להגיש לסיבוב השני, קצת מידע, טיפים וכד'?

mikik
    חבר
    מספר הפוסטים: 54

TheDoc
    חבר

שמעתי שהיתה כתבה בדה מרקר (מגזין) האחרון בה דיקן מנהל עסקים (רקנאטי) בת"א דיבר על MBA בחו"ל – מישהו יכול אולי לעשות לזה קופי-פייסט לכאן או לספר לנו מה היה שם?

תודה!

mbaq
    חבר

ל mikik

בתור התחלה, אני לא בדיוק מבין האם החיבורים צריכים להיות מסמך אינפורמטיבי שיווקי עלי, או באמת כמו שכל האוניברסיטאות מציינות סיפורים אישיים. ברור שהאלמנט השיווקי יהיה קיים בכל מקרה השאלה כמה להלל את עצמי.ובכלל מה היה הדגש בחיבורים.

שאלה נוספת היא איזה סוג של פעילויות חברתיות ציינתה בבקשה – זה יותר כדי להבין את רמת החשיבות של הפעילויות הללו.

האם כל ההמלצות היו תשובות לשאלות, או שאחד או יותר מהממליצים נתן מכתב כללי.

ומהשוואה שלך לאנשים אחרים (אני מניח שהשוות) האם נראה לך שאתה יכול להצביע על דברים יותר חשובים מאחרים?

ydolev
    חבר
    מספר הפוסטים: 31

In reply to gbiron from November 25 2003

So does Cornell. The one year program begins at May.

mbaq
    חבר

מישהו יודע באיזה פונט החיבורים צריכים להיות. קראתי כמה חיבורים בספר של מונטוק ואני לא מבין איך הם הצליחו להכניס הכל במגבלת המקום הקיימת.

mikik
    חבר
    מספר הפוסטים: 54

ל mikik

בתור התחלה, אני לא בדיוק מבין האם החיבורים צריכים להיות מסמך אינפורמטיבי שיווקי עלי, או באמת כמו שכל האוניברסיטאות מציינות סיפורים אישיים. ברור שהאלמנט השיווקי יהיה קיים בכל מקרה השאלה כמה להלל את עצמי.ובכלל מה היה הדגש בחיבורים.

שאלה נוספת היא איזה סוג של פעילויות חברתיות ציינתה בבקשה – זה יותר כדי להבין את רמת החשיבות של הפעילויות הללו.

האם כל ההמלצות היו תשובות לשאלות, או שאחד או יותר מהממליצים נתן מכתב כללי.

ומהשוואה שלך לאנשים אחרים (אני מניח שהשוות) האם נראה לך שאתה יכול להצביע על דברים יותר חשובים מאחרים?

בנוגע לחיבורים, הם צריכים להיות שילוב של שני הדברים: אנקדוטות אמיתיות של דברים שקרו לך באמת, שהן גם פאר והלל ושבח ליכולותיך המדהימות והייחודיות. כל האפליקיישן כולו הוא מסמך שיווקי אחד גדול, וצריך להקפיד לא לסטות מהאמת יותר מדי.

לגבי פעילויות חברתיות, כל פעולה של התנדבות קהילתית בין אם בתוך מסגרת חברתית שאתה חלק ממנה, נניח אגודת הסטודנטים, או מחוץ למסגרת הזו, נניח פר"ח או התנדבות קהילתית אחרת. את כל אלה צריך לציין ולהסביר.

באשר למכתבי ההמלצה, הם צריכים להיות אישיים מהממליץ לבה"ס שאליו הוא כותב, ולכן צריכים להתייחס לשאלות הספציפיות שבה"ס שואל. לחלק מבתי הספר לא אכפת שזה יהיה בפורמט של מכתב מלא, כל עוד כל השאלות שהם שואלים נענו.

את השאלה האחרונה לא כל כך הבנתי, אבל אתה מוזמן לכתוב לי שוב. בהצלחה

gbiron
    חבר

רבותי,

כיוון שהחלה העונה הבוערת, בה כל אחד ואחת מתחיל לקבל הצעות לראיון / לימודים או חס וחלילה דחיה. וכיוון שנושא זה מעניין את כל האחרים, חשבתי שכדאי יהיה לרכז זאת בדף נפרד..

בהצלחה לכולם (וגם לי)

gbiron
    חבר

אגב, טרם הגשתי מועמדות, מכוון לסיבוב שני במספר בתי ספר וברגע שאגיש אעדכן בהתאם

sharon_g
    חבר

In reply to TheDoc from November 28 2003

הראיון היה עם הדיקאן הקודם של רקאנטי – והוא קצת ירק לבאר ממנה הוא שותה… הבסיכומו של דל דבר הוא אמר שעדיף ללמוד באחת מ-20 בתי הספר המובילים בארה"ב ולא בתל אביב בגלל הקשרים וכו

E.T.
    חבר

Guys

Can anyone recommend universities specializing in operations/logistics/production/risk management?

I think Columbia has a good programme but any other ideas?

Thanks

MBA applicant
    חבר

In reply to sharon_g from November 30 2003

did you hear anything from HBS or Stanford?

odrp
    חבר

אשמח לעדכן אם אשמע מהרווארד או סטנפורד

MBA applicant
    חבר

In reply to odrp from November 30 2003

I think HBS already sent the interviews invitations

odrp
    חבר

In reply to MBA applicant from November 30 2003

I hope they only began to send, like last year. How many people received invitation so far?

MBA applicant
    חבר

I have only heard of one, but he got it mid last week.

gbiron
    חבר

mba applicant and odrp, mind sharing your stats? and places you applied for?

MBA applicant
    חבר

I am not sure what you mean by stats – I applied to HBS, GSB, Wharton first round and plan Kellogg, Columbia and Chicago next. Received only Wharton interview so far

odrp
    חבר

In reply to gbiron from December 01 2003

It's the first year I'm applying. In first round – GSB, HBS and Kellogg. I'm thinking about Wharton for second round. What about you?

odrp
    חבר

For sale:

GMAT books: Kaplan + CD 2004; Arco 2004

gbiron
    חבר

LBS second round, Chicago second round and maybe some other school, still thinking about it.

MBA applicant
    חבר

In reply to odrp from December 01 2003

Do you want to go this year in any case? this is an ambitous selection…

odrp
    חבר

I certainly want to get applied this year. I visited six schools (including Chicago and MIT) and these are my top three/four choices. If I am not admitted this year, I would be able to improve my app for next year (I'm a bit younger than most of the applicants so I can "afford" this method.)

MBA applicant
    חבר

Do not get me wrong – I wish you good luck, I am just aware of how hard it is to get to this schools, particularly HBS and GSB.

BTW – what do you consider young?

odrp
    חבר

In reply to MBA applicant from December 01 2003

It's indeed an ambitious one, for that reason I'd rather see it as a two-year process. Should I be admitted this year, I would be 27 at graduation. How ’bout you?

MBA applicant
    חבר

In reply to odrp from December 01 2003

I would be over 31 at graduation… and respectively I probably have more "full time" (under their definition) experience….

You are very young, nonetheless I am sure that if you decided to go soon you won't be happy to wait long

pushkin
    חבר

In reply to MBA applicant from November 30 2003

I applied to HBS, Stanford and NYU. Didn't get any response yet.

Nothing yet. Does anyone actually know someone who got an HBS or GSB interview invitation ?

Thanks

odrp
    חבר

In reply to pushkin from December 02 2003

First of all – good luck!

I've heard from Gilam that at least some Stanford invitiations were already sent (he assumes MOST of them were sent by now). I know that in 2002, Israelis received invitations from Stanford only a couple of weeks before the deadline, so there's still some hope left. I suggest you'd also refer to the סטטיסטיקה message thread for more details.

pushkin
    חבר

In reply to odrp from December 02 2003

i've also heard that there are some stanford invitations out here in israel but there's this rumor about an hbs single invitation – where did people get this ? i haven't seen anything in this board indicating such a thing.

indeed – good luck to us all and may the force be with us…

Ivgeny

מוצגות 50 תגובות – 551 עד 600 (מתוך 1,781 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.