Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה ארכיון 2: ???Any Israeli Applicants

מוצגות 50 תגובות – 451 עד 500 (מתוך 1,883 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • mbawannabe
    חבר
    מספר הפוסטים: 39

To: YoavLevi

Chicago changed their essays this year, and I am not sure past examples will be very helpful. But there are a few books with examples. just search Amazon for MBA and you'll find the books.

robertok
    חבר
    מספר הפוסטים: 43

To: eddie

גם בשוויץ (IMD) וגם בתוכניות המובילות בצרפת (INSEAD, HEC) לומדים באנגלית. בכולם מאוד עוזרת ידיעת שפה זרה נוספת בתהליך הקבלה.

ORIT-F
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לאחרונה והבנתי שצריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
    גיל 26, גרה במרכז לומדת תואר שני סוציולוגיה ארגונית.

היום אני עובדת במשאבי אנוש
    וגם מתעסקת בהדרכות

למדתי תואר ראשון לימודי מדעי החברה סיימתי בממוצע 92.3
    וכיום תואר שני בייעוץ ארגוני

בצבא הייתי בתפקיד פיקודי (3 שנים)

כבר הגשתי בקשות

אני בד"כ מאלה שרק מסתכלים על הודעות של אחרים.

אז בהצלחה לכולם,

ORIT-F

greenfeld
    חבר
    מספר הפוסטים: 282

To: All

ביקור ב-YALE

בשבוע שעבר ביקרתי ב-YALE למשך יומיים אשר כללו אף ראיון. רשמיי מהביקור הינם סובייקטיבים ביותר וכוללים אף התייחסות לביקור בCOLUMBIA ו-WHARTON.

עצם ההליכה ברחובות האוניברסיטה היא חוויה מדהימה. קשה להשוות זאת לאוניברסיטאות אחרות (אולי OXFORD למי שהיה). רואים שהמקום מהווה מזה כ-300 שנה מוסד אקדמאי מהמכובדים בעולם. המון סטודנטים, ואווירה מאד נעימה.

בית-הספר קטן (480 איש בשתי השנים גם יחד) ומצוי בבניין יפה. מרגע שאתה נכנס נותנים לך להרגיש הכי טוב שאפשר: מצמידים לך סטודנטים שיתלוו אליך, נותנים רשימת קורסים המתנהלים באותו היום, ואוצ'רים לארוחה במסעדה (לא רעה בכלל) וכו'. בכל רגע נתון ניגשו אלי סטודנטים אשר הבחינו בתג המבקר שלי והציעו לי את עזרתם – החל מהאפשרות לשאול שאלות, להשתתף איתם בהרצאות ועד להצטרף אליהם לטעימות יין, משחק פריסבי או לארוחת ערב.

את הלילה שהיתי במלון בעיר. אני חייב לציין כי שני בלוקים מחוץ למתחם האוניברסיטה מצוי "הגטו". אם היה לי ספק לגבי הביטחון בשעות לילה, הרי שנהג המונית מיוזמתו הבהיר לי :

"Sun, when you go out of the hotel at night, you don't want to talk left! It's a bad neighborhood!"

לא ניסיתי לבחון אותו…

השיעורים מעניינים מאד. הדגש הוא אקדמאי יותר מאשר באוניברסיטאות אחרות. האווירה אף היא שונה מאוניברסיטאות אחרות. ניתן להגדירה כ "Laid-back". למעשה, את ההגדרה הזאת שמעתי מכמה סטודנטים שונים. הגיוון ברקע של הסטודנטים הוא מרענן. לא רק יועצים ובנקאים כי אם הרבה מתחומי הממשל, מלכ"רים, משפטים וכד'. אם לסכם, פשוט מקסים מבחינה חברתית.

הריאיון נערך על-ידי תלמיד שנה שנייה. מאד רגוע, חברי ונינוח. התחושה היא של שיחה חברית בין תלמיד לבין תלמיד לעתיד. השיחה גלשה (כנראה במכוון) פעמים רבות לנושאים של תחביבים, חלומות, שאיפות וכד'.

לאחר האווירה הקרירה יותר בבתי ספר אחרים, מצאתי את YALE כמקום יותר חברותי, נעים, תומך ומזמין.

אגב, בכל בית-ספר שביקרתי פשוט תענוג לראות כיצד הסטודנטים הישראלים מסייעים לך ומשתדלים להנעים את זמנך ככל האפשר. אני חב תודות לכל אחד מהם.

והערה לסיום – פעמים רבות אנשים בפורום זה מהללים את חשיבות הביקור באוניברסיטאות. אינני משוכנע שאני מסכים עם גישה זו. דומה בעיני כי ההתרשמות בביקור בן יום או יומיים איננה נותנת אינדיקציה נכונה של בית-הספר. בעיני החשיבות של ביקור באוניברסיטאות אלה איננה גדולה. ההוצאה הכספית, והזמן הנדרש לא בהכרח שווים זאת. אבל זאת תחושתי שלי.

ביקרת הצלחה שלוחה לחברינו OFEK אשר גם לו ממתין ראיון ב-YALE

embiej
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

כרטיס החבר עודכן

* לצפיה בכרטיס של חבר, לחץ על שם החבר שבכותרת ההודעה

* עדכן את כרטיס החבר שלך ע"י לחיצת edit profile בראש העמוד

Greenbwom
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לאחרונה והבנתי שצריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
    אני בן 27 גר במרכז

היום אני עובד בהי טק בתפקיד מפתח תוכנה

למדתי במכללה למינהל

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל

מבחינת השתתפות בפורום – אני בד"כ מאלה שרק מסתכלים על הודעות של אחרים.

אז בהצלחה לכולם,

Greenbwom

zefko
    חבר
    מספר הפוסטים: 44

Hello everyone,
    My name is nir but my friends call me zefko. I am very young (24).
    I love spinning and squash.

I work in Microsoft Haifa and also as a teaching assistant in the faculty.

I am currently in my fourth and last year in the Technion in the CS department my GPA now is 95100.

I did the GMAT a month ago and got 750 after a course.

In the army I was in 8200.

I am trying to apply to the second round of schools in the US.

I hope to contribute to the forum and to learn from it.

אז בהצלחה לכולם,

zefko

greenfeld
    חבר

To: zefko

Eitan's brother?

ymgn
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

To: dan309

היי,

התראיינתי גם בשבוע שעבר. קיבלת כבר תשובה?

IchiBan
    חבר
    מספר הפוסטים: 216

To: dalit

אחותי, אבל למה לשים את כל המאמר ככה בפוסט? למה לא לשים את הקישור, כולנו אנשים מודרנים….

3 עמודים, ישוע הנוצרי… ככה מתחילים התסכולים שמובילים לגירושין…

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

To: IchiBan

או… שבעצם עשיתי לרבים טובה… מדובר בתכנים בתשלום.

אז אם הייתי שמה לינק מיד היו קופצות מס' נשים מודאגות ומבקשות את המאמר.

dan309
    חבר
    מספר הפוסטים: 29

To: ymgn

התראיינתי שלשום. אני מניח שזה יקח עוד קצת זמן.

תעדכן אם תשמע מהם ובהצלחה!

ymgn
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

To: dan309

גם לך!

zefko
    חבר

To: greenfeld

yes.

greenfeld
    חבר

To: zefko

So, are you applying to IMD in Switzerland?

zefko
    חבר

no, just for the US.

berkoman
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

הי חבר'ה

רציתי לשאול אם מישהו יודע על מלגות ל- MBA?

האם הדבר בכלל אפשרי?

בנוסף האם ניתן לפנות ספציפית לקהילה היהודית לבקשת תמיכה?

IchiBan
    חבר

הבנתי… לפי המאמר, מזל שאני בחור בוגר והולך על תכניות של שנה…

IchiBan
    חבר

גרינפלד,

אתה נרשם ל-IMD? אני גם כנראה.

greenfeld
    חבר

מדוע אתה מטריד את עצמך ב-IMD? מיום שאני בפורום הפנמתי כי לך כתוב INSEAD על המצח. אתה תגיע לשם. גם GBIRON חברי למשרד עורכי-הדין (לשעבר) הבהיר לי זאת.

שאלתי את ZEFKO כיוון שאחיו עובד מזה מספר שנים בשוויץ. גם הוא בוגר משרדנו.

אני בכיוון של Non-Profit ולכן ייל, ברקלי, קולומביה ודומיהן זה הכיוון שלי. מתי אתה מקבל תשובות מהצרפתים?

dalit
    חבר

למזלה של אישתך…

karni_m
    חבר

הי

במידה והתאריך האחרון להרשמה הוא ה-15 לינואר, עד מתי בפועל מומלץ לשלוח את כל הדרוש (און ליין כמובן) וכמה זמן לפני יש לגשת למבחן הג'ימט, כלומר האם התוצאות מגיעות ישירות לאוניברסיטאות באופן ממוחשב ?

תודה

ofek
    חבר
    מספר הפוסטים: 121

אהלן,

תודה רבה. רק עכשיו אני רואה את זה. אתה יותר ממוזמן להרים לי טלפון להחליף חוויות על הביקור. (פשוט אני חושב שיש לי רק את הטלפון השגוי שנתת לי בהתחלה).

אני חייב לומר שאני מאוד מסכים איתך לגבי הערכתך הכללית לנושא הביקורים.

המייל שלי: [email protected].

ofek
    חבר

שלום כולם,

חזרתי מגיחה של שבוע במספר תוכניות בארה"ב. זה היה שבוע מאוד אינטנסיבי, אבל יעיל מאוד והספקתי די הרבה. ביקרתי בקולומביה, וורטון, ייל, סלואן ו-HBS.

ראשית אני חייב להצטרף ל-greenfeld ולהגיד שאני לא משוכנע במידת התועלת של הביקורים האלה. אני בטוח שהם תרמו לי משהו, אבל קשה מאוד להסיק מסקנות כוללות ונחפזות רק מכמה שעות ביקור ומספר פגישות עם סטודנטים/סגל במוסד כלשהו.

אני בעבר ארגנתי ביקורים שכאלה בטכניון כשעבדתי במרכז המבקרים, ואני יודע עד כמה הם לא בהכרח משקפים הכל. אני אחלק את רשמי לכל תוכנית בנפרד ורק מה שהכי חשוב לי להבהיר זה כשתקראו תזכרו שמדובר בדעתי הסובייקטיבית בלבד ושאין להסיק ממנה מסקנות רחבות כלשהן.

אשמח לענות כמובן לכל שאלה ספציפית שיש למישהו שאולי לא התייחסתי אליה.

(אני לא כותב על קולומביה, מאחר והביקור שלי שם היה חפיף ביותר מאחר ואני בכלל לא מתכוון להרשם לשם, ורק חיזק אצלי את התחושה שזה לא המקום בשבילי).

ofek
    חבר

ביקור בוורטון:

הגעתי בנסיעה של פחות משעתיים עם רכבת מניו-יורק לפילדלפיה. אוניברסיטת פנסילבניה קרובה מרחק הליכה מתחנת הרכבת, וככה יצא לי קצת לראות את האזור של האוניברסיטה. עושה רושם שהאוניבסיטה שינתה לחלוטין את השכונה הזאת, מאוד מודרנית ונחמדה בסה"כ (מזכיר את קיימברידג', רק בקטן מאוד ורק מזכיר…)

המבנה של וורטון מרשים מאוד, ובמשרד ה-addmissions קיבלו אותי בבוקר בצורה מאוד יפה, למרות הלחץ העצום שהיה להם באותו יום עם המרואיינים הרבים שהגיעו (היו בערך 30-40 מועמדים בסה"כ שהגיעו לביקור/ראיון). אני חייב לציין את היחס החם ואת הארגון המופתי של ה-addmissons בוורטון. בבוקר הייתי בהרצאה על ניהול סיכונים בקרנות פנסיה (נושא משעמם אבל המרצה היתה מצויינית והיה אפילו נחמד) ואח"כ בהרצאה של ניתוח אירוע תפעולי עם מרצה ישראלי אנרגטי וכריזמטי שמאוד נהנתי ממנה. בין לבין נפגשתי עם מספר סטודנטים ישראלים שהיו מאוד מועילים וסייעו מאוד למרות הלחץ של סוף סימסטר. אחלנו צהרים עם שלוש סטודנטיות זרות שמאוד הדגישו את האוירה החברותית והלא-תחרותית של ביה"ס (בהחלט בולט) ואת אינסוף התוכניות והפעילויות שניתן לקחת בהן חלק. עושה רושם שבוורטון הכל מאוד אינטנסיבי בין הלימודים, לבין הפעילויות החברתיות הרחבות, לבין חיפוש העבודה. בהיבט ה-career office עושה רושם שלוורטון יש אחד מצויין וכל הזמן כולם דואגים להדגיש עד כמה הם מרוצים ממנו ואיזה שיפור עצום נעשה בנושא הסיוע לחיפוש התמחות ועבודה לאחרונה.

ה-information session היה מועיל, וכמו שכבר כתבו כאן בעבר בוורטון ה-admissions הכי פתוחים כלפי הסבר תהליך הקבלה. להלן כמה נתונים שהם ציינו:

– התכונות הבולטות של בי"ס כפי שעלו מסקר בקרב סטודנטים ובוגרים:

1. collaborative

2. well-rounded

3. great people

4. global

5. innovation

תכונות אישיות שהם מחפשים במועמד:

personality , involved in activities

community leader

team-oriented

exceptional comunicative

self-aware

strong english skills

זה בגדול, אם למישהו יש שאלות ספציפיות אשמח צאוד לענות

המון המון תודה ליעל ולחנוך שהקדישו לי מזמנם! (למרות מחוייבויותהם הרבות האחרות).

ofek
    חבר

ביקור בייל:

הגעתי לייל בערב וישנתי במלון סמוך לקמפוס. גם אני הוזהרתי שלא כדאי להסתובב לבד בלילה באיזור מחוץ לקמפוס.
    הקמפוס של אוניברסיטת ייל מדהים ביופיו, בניינים עתיקים והרבה אווירה. (קל אולי להמחיש דרך הארי פוטר,או dead-poet's society וכ'ו). הקמפוס ממש עומד בניגוד לעיר ניו-הייבן עצמה.

בית הספר לניהול נמצא בשניים-שלושה בניינים ישנים עם תוספת של מבנה חדש. גם כאן ה-addmissions ממש נחמדים ומאורגנים ויצאו מגדרם לסייע במהלך הביקור. את היום התחלתי בראיון קבלה. הראיון נערך הספרייה עתיקה מרשימה, אבל בניגוד גמור לסביבה הפורמלית הראיון עצמו נערך באווירה קלילה ביותר עם סטודנטית שנה שניה. הראיון היה נינוח ואכן דמה יותר לשיחה מאשר לראיון רישמי. לאחר הראיון נפגשנו לשיחה עם שני מרצים (מרצה בשיווק ומרצה בתורת המשחקים) ששניהם היו בג'ינס, מאוד לא פורמלים ושידרו רצינות לצד קשר חם לסטודנטים. הם מודעים מאוד לדירוג הנמוך שלהם בהשוואה לאוניברסיטאות המובילות, אבל הדגישו את חזון ארוך הטווח של האוניברסיטה לחקות את ההצלחה של ביה"ס למשפטים שלהם. הם גם הדגישו שלמרות שיש סטודנטים רבים מרקע של non-profit זהו לאו דווקא הכיוון המרכזי של התוכנית והם דווקא שמים דגש יותר על finance. אח"כ יצאתי לסיור עם שתי סטודנטיות. מאוד בלטה האווירה הפתוחה בין הסטודנטים והרקע המגוון שלהם. הרבה סטודנטים כאמור מתחום ה-non-profit והמשפטים. עובדה בולטת נוספת היא החשיפה של הסטודנטים לשאר המחלקות בייל שמאפשרת לקחת קורסים מאוד מגוונים בתחומי אומנות, ממשל, משפטים וכו'. הייתי ב-case study שלא היה מוצלח במיוחד. ה-facilities היו פחות מרשימים מאלה שבוורטון או בהווארד, אבל לביה"ס יש אוירה ביתית יותר (משמעותית פחות תלימידים) וקמפוס יפהפה.

שוב, אשמח לענות על כל שאלה.

תודה לטליה, לאורן (למרות שלא יצא להפגש) ולדרור שעזרו המון!

ofek
    חבר

ביקור ב- MIT-Sloan:

הגעתי ל-Sloan בבוקר, וזכיתי לקבלת פנים מאוד קורקטית וקרירה מצד ה-admissions זה מאוד בלט במיוחד בהשוואה לייל ולוורטון. הם לא ששו לעזור או לענות על שאלות כשלהן. אני חייב לציין שהגעתי ל-Sloan לאחר סיומה של תוכנית הביקורים הרישמית שלהם (Ambasador Program) שמסתיימת ב-2.12 ולכן אולי מכאן נבע היחס הקר.

בכל אופן היה לי המשך ביקור מוצלח מאוד ב-Sloan. תודה רבה רבה ליעל שלמרות הלחץ העצום שלה היא מצאה את הזמן לעזור לי! (מקווה שהלך לך טוב…). קודם כל הקמפוס של MIT יפה מאוד (מאוד שונה במראה מייל והארוורד) מאוד הי-טק. מתקן ספורט מרשים מאוד ו-facillities נוספים. הבניין/ים של Sloan קטן מזה של וורטון, אבל מאוד מזכיר אותו. גם כאן יש אקווריומי לימוד וחדרי הרצאות מצויידים. נכחתי לצד רועי, מתרגל סטודנט שנה שניה (שהיה יפה לראות איך הכיתה מעריצה אותו) בשיעור סיכום לא מייצג של מודלים וניתוח נתונים (סטטיסטיקה, רגרסיות, חקר-ביצועים וכו') . היה משעשע לראות את הסטודנטים ממש לחוצים לקראת המבחן שואלים אינסוף שאלות קיטבג… אח"כ נחכתי בהרצאה של אורית גדיש מחברת Bain.

האווירה בבהי"ס מאוד רצינית ללימודים, אבל מאוד לא פורמלית. הסטודנטים מאוד נחמדים ובולטת העובדה שהתוכנית קטנה וכולם מכירים את כולם.

תודה רבה ליעל וליעיל, לרועי, לאורן ולהילה (תודה על השיחה בארוחת הצהריים) למרות שבאתי בתקופה לחוצה ולא טובה, עזרתם לי להפיק את המירב מהביקור.

ofek
    חבר

ביקור ב-HBS:

גם בהארוורד היחס מצד ה-addmisions קריר למדי, ואין ממש ביקור מאורגן. ה-Information session די סתמי ונערך ע"י סטודנט שנה שניה שרק דאג להלל ולפאר את ביה"ס בצורה מוגזמת.

הארווארד הוא ללא ספק הקמפוס המרשים ביותר בעייני. זה ביה"ס היחיד בו לבהי"ס לניהול יש ממש קמפוס נפרד משל עצמו. בניינים עתיקים על גדות הנהר לצד מרחבי דשא, פשוט יפה. בתוך הבניינים ניכר הפאר והכסף הרב שיש שם! כל הכיתות מצויידות כמו בשאר בתי הספר, אבל עושה רושם שכאן הלכו קצת מעבר. למרות זאת האוירה עצמה בכיתה ושל הסטודנטים עם המרצים היא מאוד נינוחה ולא פורמאלית. אנשים מאוד נחמדים ומאוד חברותיים. הקירבה לשאר הארוורד גם היא יתרון (בערב הלכתי להרצאה של הגנרל זיני בביה"ס JFK לממשל). הצטרפתי לכיתה של אביחי ונכחתי בשיעור סיכום לא מייצג ב-accounting. עשה רושם שכל הכיתה העריצה את המרצה, ולא ניכר לחץ רב מדי לקראת המבחן. אח"כ המשכתי בשיעור marketing שכמובן התנהל כולו בשיטת ה-case study של הארוורד, המרצה היתה מדהימה ומאוד כריזמטית, וסחפה את כל התלמידים לדיון. אני חייב לציין שזה היה יחסית case פשוט ולא מעמיק במיוחד, וגם השיטה הזו מתאימה מאוד לשיעור ב-marketing, היה אולי יותר מעניין לראות איך מתנהל שיעור ב-accounting או finance בשיטה זו. בסיום השיעור היה מרשים ומועיל לראות שידור וידאו של ה-CEO של החברה עליה דובר, שנכח בכיתה מקבילה וסיכם את הדיון. היה מעניין לראות איך בשנה הראשונה בהארוורד כל השיעורים מועברים באותה הכיתה (אותם כ-90 תלמידים), שנותנת תחושה של ממש חזרה לימי התיכון העליזים. כולם מכירים את כולם עם בדיחות משותפות וכו'. בלט גם הגיוון של הכיתה ותחושת הבינלאומיות. השיעורים התקיימו באווירה קלילה, עם מחיאות כפיים תכופות.

המון המון תודה לאביחי על האירוח המצויין !

elbit
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

שלום

היום אני עובד באלביט      

למדתי כלכלה וניהול

בשלב זה אני מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל

בהצלחה לכולם

elbit

odrp
    חבר
    מספר הפוסטים: 293

To: ofek

עוד פורום הורס מבית היוצר של ה-BW:

http://forums.businessweek.com/n/mb/message.asp?webtag=bw-bschools&msg=59874.1

berkoman
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

שלום לכולם

האם יש בפורום רואה חשבון שנמצא בהליכי רישום ל- MBA?

אני מעוניין להתייעץ ספציפית עם רו"ח לגבי שקלול ה- GPA

תודה

kessel
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

תל אביבי, בן 37, חובב אמנות עכשבית.

היום אני עובד בחברת היי-טק מובילה כ-"Product owner" (מנהל מוצר והפיתוח שלו – ניהולשל כ-15 אנשים). יש לי נסיון של 8 שנים בהיי-טק (פיתוח והובלת מוצרים).

למדתי תואר ראשון באוניברסיטה העברית (במדמ"ח) – סיימתי בממוצע מעל 90.
    את התואר השני במדמ"ח עשיתי במכון ויצמן.

עוד לא עשיתי GMAT

בצבא הייתי קצין בתפקיד מנהלתי.

אני מתכונן לפנות לתוכנית ה-MBA של INSEAD (בלבד).
    מתחיל את העבודה על ה-GMAT.

האם גילי "המתקדם" – כיום בן 37 וכנראה בן 39 בתחילת הלימודים יכול לפגוע בסיכויי הקבלה ל-INSEAD?
    במידה והתשובה היא "כן", האם הנסיון הניהולי שלי (כ-15 איש, ומנהל מוצר שנמכר היטב) הוא משמעותי מספיק כדי לאזן?

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה

אז בהצלחה לכולם,

kessel

ofek
    חבר

To: odrp

תודה על ההפניה לפורום. אני מניח שהפנת אותי בכדי לראות שם את הפרסום שלך על קבלת הראיון מ-sloan נכון?
    עושה רושם משם שעיקר מקבלי ההזמנה לראיונות כרגע הם מהמזרח-הרחוק.

אני עדין מחכה לתגובה כלשהי מהם, וככל שהזמן עובר….

אשמח לשמוע איך הלך לך הראיון, בהצלחה!

odrp
    חבר

To: ofek

לא, הלינק זה לא לפורום של MIT, לפורום די משעשע בכותרת McKinsey, GS take over 750 on GMATs? יכול להיות שמשום מה הלינקים האלה תלויים ב-IE, מצטער אם זה פתח לך פורום אחר.

דרך אגב, נדמה או לי שחצי מההודעות בפורום עוברות לביקורת ה-Moderator??

boazn
    חבר

בן 31, ת"א, מהנדס אלקטרוניקה ומחשבים(טכניון), עובד כמהנדס תכנה. בעל נסיון וידע רב.

היום אני עובד כמהנדס תכנה זמן אמת בתחום הסלולר.

טכניון, פקולטה להנדסת חשמל.

640/49

קצין ומהנדס.

מתעניין ב- insead, columbia

אחת השאלות שיש לי בנושא MBA בחו"ל היא:
    כמה הממוצע של התואר הראשון משפיע בשיקולי הקבלה?

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה
    או: מבחינת השתתפות בפורום – אני בד"כ מאלה שרק מסתכלים על הודעות של אחרים.

אז בהצלחה לכולם,

boazn

Greenbwom
    חבר

איפה אני יכול לקבל אינפורמציה לגבי קהילות יהודיות ת בשיקגו ת ובניו יורק ?

mayazar
    חבר
    מספר הפוסטים: 12

To: Greenbwom

www. uja . org

the jewish organiziation of america

goal1
    חבר
    מספר הפוסטים: 39

בן 28

היום אני עובד בהיי טק בתפקיד
    וגם מתעסק ב

למדתימחשבים וכלכלה 

ציון ה- GMAT שלי:   690

בצבא הייתי קצין קרבי

או: כבר הגשתי בקשות לתוכניות ה-MBA של ניו יורק ובדרך לעוד..

אחת השאלות שיש לי בנושא MBA בחו"ל היא: החו"ל משתלם

אז בהצלחה לכולם,

goal1

odrp
    חבר

To: eshinar

But it getting worse after 3 stars, all my email go through the unseen moderator!!!!

omrir
    חבר

אני בן 25 גר בקופנהאגן ולומד לתואר שני במתמטיקה והנדסת מחשבים
    באוניברסיטה הטכנית של דנמרק (DTU).

למדתי באוניברסיטת ת"א מחשבים ומתמטיקה וסיימתי בממוצע 91

עוד לא עשיתי GMAT

בצבא הייתי בממר"מ התחלתי כתוכניתן וסיימתי כראש צוות.

במיוחד באירופה.

האם יש אוניברסיטאות איכותיות או מבטיחות בתחום הMBA בדנמרק?

אז בהצלחה לכולם,

omrir

dalit
    חבר

בהצלחה לכל מי שמחכה לתשובה מדיוק – מחר!!

הבנתי שהם מתקשרים למתקבלים בין השעות 10 ל-17 שעון NC.

danteleman2002
    חבר
    מספר הפוסטים: 152

Not necessarily. Most often, they will send out an oversized email with a cool animation announcing your acceptance…

In any case, good luck.

dalit
    חבר

To: danteleman2002

I can live with that too…

pilpelet
    חבר
    מספר הפוסטים: 50

To: boazcn

boaz,

What is your status? To which schools did you apply?

boazcn
    חבר
    מספר הפוסטים: 139

To: pilpelet

Hi,

I am on a silence period, since I got a negative answer from Wharton , and it took my moral down .

I applied to Wharton, Stanford, MIT and HBS.

I am going to apply on R2 for Chicago and 1Y Kellogg.

I hope things will get better.

It sure seems that this year less Israelis are getting interview invites.

any way good luck to you Wharton people (I understand that 8 got interview invites).

אלמוני
    לא פעיל
    מספר הפוסטים: 48

Good luck!

Crossing my fingers for you! Let me know how goes…

Addi.

pilpelet
    חבר
    מספר הפוסטים: 50

To: boazcn

Boaz,

I'm sorry to hear about Wharton but any of the schools you're applying to is great…I'm certain things will get better.

Good luck and keep your moral up!

boazcn
    חבר
    מספר הפוסטים: 139

To: pilpelet

10X

I am hoping for the best , I've scheduled an interview for Chicago.

MauricePicow
    חבר
    מספר הפוסטים: 17

Hy all,

Who can tell me exactly who to contact to be able to attend the Israel MBA Forum being held at the Azrielly Center on 30.12.2004?

I heard it's being sponsored jointly by Kidum and "The Marker". As there isn't much time, you can call be also on my cell: 052-5398003.

Todah Rabah merosh!

Maurice

Greenbwom
    חבר

בן 27 רקע בהיי טק וביזמות עסקית נהלתי עסק של השכרת מכונות וידאו , מתגורר במרכז

היום אני עובד בחברת תוכנה בינונית בתפקיד מפתח

למדתי במכללה למינהל סיימתי בממוצע 86

עוד לא עשיתי ניגש בקרוב

אז בהצלחה לכולם,

Greenbwom

מוצגות 50 תגובות – 451 עד 500 (מתוך 1,883 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.