Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה ארכיון 2: ???Any Israeli Applicants

מוצגות 50 תגובות – 651 עד 700 (מתוך 1,883 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • dan309
    חבר
    מספר הפוסטים: 29

To: avishaish

שאלה מצוינת.

מצד אחד בעיר גדולה יש אפשרויות תעסוקה, גני ילדים וכו', מצד שני הקהילות בבתי ספר "נידחים" ידועות כהרבה יותר ידידותיות למשפחה (קח לדוגמה את טאק – הם אפילו מכניסים כלבים לכיתות).

הכי טוב לדבר עם סטודנטים עם ילדים קטנים כמו נחשון בטאק, אורי בברקלי ואלעד בסטנפורד. תוכל להשיג את הפרטים שלהם דרך ה school moderators באתר של iimba.

greenfeld
    חבר
    מספר הפוסטים: 282

אבישי,

אוסיף גם את יקיר הפורום gbiron שהתחיל השנה ללמוד בשיקגו. דומה ובנו (שטרם מלאו לו שנה) עושה חיים משוגעים שם.

אתה יכול ליצור איתו קשר באמצעות הפורום. מהיכרותי עם האיש הוא ישמח לעזור.

gbiron
    חבר
    מספר הפוסטים: 213

To: greenfeld, avishaish

עם איש שיווק כל כך מוכשר, אני פשוט עוקב מרחוק…למרות זאת הפעם אוסיף:

בכל מקרה אבישי, התחלתי השנה את ה- MBA בשיקגו. מבין 12 ישראלים אני ועוד בחור אחד נשואים עם ילד (שלי בן 10 חודשים ושלו בן שנה וקצת). בתמצית זה ממש לא פשוט, אבל ישים.

גם אחד הסטודנטנטים הישראליים בשנה השנייה הוא אב גאה (שני בנים בני שלוש ושלושה חודשים)

תרגיש חופשי ליצור איתי קשר במייל: gbiro[email protected]

hbs06
    חבר
    מספר הפוסטים: 21

Avishai,

One of us at HBS also has a child, so if you want you can contact him through our general contact email – [email protected] and he will be glad to share his experience.

Danny

P.S. – good luck to all those that are getting their decisions from HBS today (probably within the next hour)

rkmba2002
    חבר
    מספר הפוסטים: 54

Hi Avishai,

I will be happy to help. I am at Kellogg with two sons ages 4 and 6.

Specifically Kellogg is a very children friendly school because it is located in a wonderful city which is a safe suburb (Evanston), full of parks and activities, and is only 30 minutes away from a major city (Chicago). For that reason, the average % of married students with children is relatively high at Kellogg.

Do not know about other schools, but my guess is that schools like Michigan (Ann Arbor), Stanford and Berekely, Harvard and MIT, should be similar, for the reasons above. I think (other might disagree) that it is harder in a school located inside a major city, or in the middle of nowhere.

Having a family makes the experinece slightly different for you. My guess that you will go out less, and will try to balance school and family. The good news is that in a school with many parent-students there are many people like you and people tend to get together with their kids.

If you (or for that matter, anyone else) have more specific questions, I would be happy to answer on this board, or you can email me directly.

Good Luck,

Roy

dan309
    חבר

To: All

התפרסם הדירוג של Financial Times ל 2005:

http://rankings.ft.com/rankings/mba/rankings.html

תהנו

gilimoller
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

עידכנתי את כרטיס החבר שלי. הכרטיס המעודכן:

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל

בן 30, נשוי + 1

מהנדס בחברת תוכנה (Product Manager)

למדתי הנדסת מערכות מידע, סיימתי בממוצע 88

עוד לא עשיתי GMAT

בצבא הייתי סמ"פ בשיריון

בהצלחה לכולם,

gilimoller

yaeltolub
    חבר
    מספר הפוסטים: 19

כרטיס החבר עודכן

* לצפיה בכרטיס של חבר, לחץ על שם החבר שבכותרת ההודעה

* עדכן את כרטיס החבר שלך ע"י לחיצת edit profile בראש העמוד

greenfeld
    חבר

To: odrp, dalit, shoshy, gbiron

וידוי מפחיד ועצוב גם יחד…

לאחר שסיימתי את הליך האפליקיישן מורט העצבים, ולאחר שאני יודע כי התקבלתי לפחות לבית-ספר אחד…

מה לעזאזל עושים בסופישבוע?! ובלילות?! פתאום יש לי זמן פנוי שלא היה לי כבר חצי שנה. ביום שבת האחרון קמתי ביקיצה טבעית!!! איפה הימים הנפלאים של שעון מעורר בשבת וישר לרוץ למחשב כדי לכתוב איזה חיבור טוב.

כבר חצי שנה אני מנסה להיות חלק מצוות שנכשל בהשגת מטרותיו או לחשוב לאיזה נעלים של סלבריטאי אני רוצה להכנס או למה יש לי תשוקה בחיים או מה היו האתגרים הגדולים בחיי. שאלות קיומיות שכבר לא אעסוק בהן עוד…

greenfeld
    חבר

To: yaeltolub

איך בוסטון הקפואה?

מעוררת געגועים לרעננה?

assafw
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

To: greenfeld

greenfeld, מצבך טוב. (:

אצלי אני חי מגל של לימודים לגל של מבחנים ובאמצע עבודה…

eddie
    חבר
    מספר הפוסטים: 22

בבקשה ממי שיודע, תשלחו לי לינק לאתר שיש בו חיבורים של אנשים שהיתקבלו לאוניברסיטאות מובילות בתחום.

אני מבין שחיבורים הם חלק משמעותי בתהליך הקבלה, אבל מה שאני לא מבין זה איך אפשר לקבוע איזה חיבור טוב יותר?

Vincent Vega
    חבר
    מספר הפוסטים: 9

שלום לכולם,

למישהו יש טיפים בנוגע לראיון של קלוג?

odrp
    חבר
    מספר הפוסטים: 293

To: Vincent Vega

היי – התראיינתי השנה ובשנה שעברה. תרגיש חופשי ליצור איתי קשר בדואל הפרטי או בנייד 054 6620511 ואשמח לסייע. עודד.

avishaish
    חבר
    מספר הפוסטים: 44

תוך ידיעה ששאלתי מעט מוזרה/טריוויאלית אנסה בכל זאת:

אני מתקשה להבין לאלו סוגי משרות (לא רק ברמת שם מסרה אלא הבנה אמיתי מה העיסוק) כל מסלול לימודים מכשיר אותך הכי טוב (General Management , Operations , Consulting וכד')

רק בשביל להבהיר את כוונתי, כולם מדברים על אילו חברות מגייסות מאיזה ב"יס ולאלו משרות. מטרתי היא להבין אם לדוגמה למדתי GM איזה סוג חברות ישקלו אותי ומה אעשה בחברות הללו.

מישהו מכיר אולי אתר טוב/ מקור אחר שבו אוכל להבין טוב יותר את הנק. הזו? אולי מסיפורי לומדים/בוגרים מה הם עשו/עושים ב internship / משרות ראשונות אחרי לימודים.

תודה,
    אבישי

niry
    חבר

שלום,

הייתי שמח ליצור קשר עם סטודנטים/ בוגרים של קולומביה

תודה

ניר

odrp
    חבר
    מספר הפוסטים: 293

היי אבישי – הדרך הכי טובה לעשות זאת היא לדבר עם סטודנטים מבתי הספר שמעניינים אותך, לפחות אחד שלומד כרגע ואחד שסיים לפני שנה שנתיים ויש לו פרספקטיבה מבחינת חיפוש עבודה, מהם התעשיות המרכזיות שמגייסות באותו בית ספר וכו'. עוד שיטה היא להוריד את ה-PDF של ה-Career Placement בכל אחת מהאוניברסיטאות. כולן מפרסמות מיהן החברות המגייסות אצלן ומסמנות אלו חברות גייסו מעל 3 בוגרים. זהו מדד טוב נוסף. לבסוף, בהנחה שאתה לומד ב-top 10, אין בשורה התחתונה יותר מדי משמעות לבית ספר עצמו, וזה תלוי בעיקר בכיוון שתלך אליו, בחברות שתתראיין מיוזמתך אליהן וכו' (ה-career placement הוא בהכרח מונע על-ידך.) אגב, תנסה להכניס את הידע שתצבור מהשיחות הללו לחיבור שלך של Why MBA ולמה בבית הספר הזה, כדי ליצור רושם של fit יותר חזק לבית הספר. בהצלחה!

jon-dan
    חבר

My name is Jonathan Danilowitz 03-5230752 jo[email protected]

I am a professional translator (Hebrew to English) and writer (English only) and have helped quite a number of potential students with their applications and essays.

Some of the English messages on the forum reveal the mistakes in English that so many students make.

Even if you can't afford professional help, get someone else to read and edit your work. Don't send sloppy essays in mistaken English!

Good luck

djyacobi
    חבר

To: niry

Feel free to ask anything

Amir

nirh30
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

שאלה פתוחה למשתתפי הפורום שהתנסו כבר בחיפוש התמחות בתקופת הקיץחיפוש עבודה לאחר ה- MBA (אני מקווה שיש כאלו).

שני דברים מטרידים אותי לגבי החיים לאחר ה MBA:

1. מקריאה ביומנים של בוגרי MBA באתר של BW נתקלתי בכמה "סיפורי אימה" לגבי תקופת ההתמחות. ימי עבודה שמתחילים בשמונה בבוקר ומסתיימים בשתיים בלילה במקרה הטוב (למחרת בבוקר במקרה הרע) וכו'. האם זאת הנורמה שבוגרי MBA יכולים לצפות לה בסוג העבודות הרלוונטי (ייעוץ, פיננסים ) בחו"ל? האם מדובר רק בתקופת ההתמחות או גם אחר כך??

2. לגבי מציאת עבודה לאחר התואר, אני חושש שתהיה לי בעיה בשלב הזה (מעבר למגבלה של כל בוגר שאינו אזרח מסיבות של ויזה) מאחר ואין לי נסיון ניהולי קודם וגם מכיוון שבסיום התואר אני אהיה בן 35-37 (תלוי אם אני אלך על תוכנית של שנה או שנתיים ובאיזה מחזור בדיוק). כמה משקל יש לגורמים הנ"ל בסיכויים למצא משרה טובה בסיום התואר?

(השאלה מתייחסת גם לארה"ב וגם לאירופה.)

באופן כללי אני אשמח לקבל מידע מבוגרים שכבר עובדים בחו"ל אחרי ה MBA, עד כמה התפקיד ענה על ציפיותיהם מבחינת עניין, אתגר, סביבת עבודה וכדומה. או במילים אחרות, What's it like?

niry
    חבר

To: djyacobi

Can I contact by Phone/ Email?

thanks

Nir

MauricePicow
    חבר
    מספר הפוסטים: 17

Hi everyone,

Just to let you know that I am presently organising an informal information evening dealing with the MBA programmes at Imperial College in London.

Although the new distance learninig programme will be for focus of this forum, other programmes, including the full time or attendance learning programme may be covered as well.

The evening will be held at the British Council, Ramat Gan, in late February or early March.

Anyone interested in attending please contact me by email or telephone at 972-9-8850695 or 972-52-5398003.

A special information CD is available to all interested persons, without charge.

Looking forward to hearing from you.

Best regards,

Maurice Picow

Asnaf
    חבר

<p align=left dir=ltr>To: All<br><hr></p>היי GREENFELD.
    אם תחושתי אינה מטעה אותי אנחנו מכירים, עוד מהימים העליזים ההם ממסלול 3 משפטים ת"א.
    שמחתי מ א ד לשמוע כי התקבלת לייל. שמעתי שמדובר באוניברסיטה נהדרת ואני בטוח שתעשה שם חיל.
    אשמח אם נוכל לשוחח בעניין. אני מניח שתוכל לתרום לי רבות בתחום הלימודים בחו"ל.
    המון הצלחה!!
    צור קשר: eitanas@netvision.net.il

m_shahar
    חבר
    מספר הפוסטים: 139

תגידו לדעתכם מאורציוס פיקו הוא בוט?

kerenz
    חבר
    מספר הפוסטים: 74

כרטיס החבר עודכן

goal1
    חבר
    מספר הפוסטים: 39

אני מתכנן ביקור ב MIT והייתי מאוד שמח לדבר עם סטודנט משם

יש כאן כאלו ? אם כן, אנא כיתבו לי את המייל

תודה

kassifo
    חבר
    מספר הפוסטים: 201

To: goal1

אני סטודנט שנה ראשונה ב-MIT. המייל שלי הוא:

[email protected]

תרגיש חופשי

ofirr
    חבר
    מספר הפוסטים: 28

כרטיס החבר עודכן

gil_vivi
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

To: ofirr

Hello Technion Graduates,

I am a first year MBA at the Olin School of Business, Washington University in Saint Louis.

Olin is a relatively small U.S MBA program (150 students in class) with challenging academic curriculum. You will get to know almost all the students in your class. In addition, you will be surprised to find out that most faculty and staff will get to know you personally. Washington University is a private University and is ranked very high in the U.S. The MBA program is among the top 25 and was ranked 23rd by Business-Week and 12th by Forbes.

There is a full-tuition scholarship, including $5000 stipend per year, for one Technion graduate each year.

If you have any questions regarding the program, you can contact me at color=#[email protected]/SPAN

Gil.

reicho
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

כרטיס החבר עודכן

ofirr
    חבר
    מספר הפוסטים: 28

Application Strategy:
    MBA addmissions edge
    How to Get into the Top MBA Programs,Richard M.
    מבחנים:
    Cracking the Gmat
    Gmat success
    Tofel

כל הספרים הנ"ל למכירה,

nirblabla
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

Hello Amir

can I give you a call?

thanks

rl_7
    חבר
    מספר הפוסטים: 69

חברים יקרים

כרגע ידוע על 5 סטודנטים אשר התקבלו לדיוק (3 בסיבוב ראשון ושניים בשני)

האם ישנם מתקבלים נוספים או כאלו שנמצאים ברשימת ההמתנה?

האם ישנם מועמדים אשר הגישו מועמדות בסיבוב 3?

האם יש כאלו אשר מגישים מועמדות בסיבוב 4?

רוני

ro[email protected]

manuzur
    חבר
    מספר הפוסטים: 36

To: rl_7

היי רוני

מזל טוב על הקבלה לדיוק – אני מאוד שמח בשבילך

מה עם שאר בתי הספר שנרשמת?

rl_7
    חבר
    מספר הפוסטים: 69

To: manuzur

הלו מנו

מה המצב? טוב לשמוע ממך

לא היו עוד בתי ספר. רק דיוק. 1 מ- 1.

אכן כן, לא נרשמתי לטאק בסופו של דבר

למה רק דיוק? כי זה המקום המושלם בשבילי

רוני

manuzur
    חבר
    מספר הפוסטים: 36

To: rl_7

מזל טוב וכל הכבוד על האומץ להרשם לבית ספר אחד

אני שמח מאוד שהסתדר לך ותעצור לביקור בדרך לבית הספר

embiej
    חבר

הי לכולם

שמעתי פעם שבבתי-הספר האירופאיים הלימודים יכולים להיות חינם לאזרחים של אותן מדינות.

מישהו יכול להגיד האם יש בזה אמת?

תודה מראש!

nirh30
    חבר

תגידו, מישהו ניסה לכתוב חיבורים ל ESEI? מגבלות המילים שלהם רצחניות, אתה לא מספיק לכתוב "כישורים מנהיגותי.." וזהו, נגמרה המכסה. הם באמת מתכוונים לזה שהם אומרים 001 מילים מקסימום? הם סופרים מילות קישור?

nirh30
    חבר

התכוונתי ל IESE

dan309
    חבר

To: nirh30

Less is more

yoel 1
    חבר

To: nirh30

שלום NIRH30

בהתייחס לשאלתך, אני נמצא בדיוק במצבך…

אנא, שלח לי תשובות רלוונטיות בנוגע לבעייתך, שהיא שוב, גם בעייתי !

אודה על עזרתך,

YOEL 1

yoel 1
    חבר

To: michaelhn

שלום רב.

אני עובר על ההודעות בפורום וניתקלתי בהודעה שלך משנת 2003

שאלה לעניין המלגות והחברה שפעלת דרכה:

1. האם תוכל לשומר לי מה שם החברה על מנת שאוכל לפנות ולבדוק לגביה ?

2. האם החברה הנ"ל היא זאת שכיוונה אותך לגבי המלגה שקיבלתה ?

3. האם לחברות הללו יש אינפורמציה שאנו, קהל הסטודנטים, אינו מסוגל לגלותה ו/או להגיעה אליה ?

4. האם הם מוערבים בהליך קבלת ההחלטות לגביי מלגות לימודים/מחיה ?

אודה מקרב לב על כל אינפורמציה שהיא שתוכל לעזור לי בה .

יואל אדוט

djyacobi
    חבר

To: niry

You can contact me at [email protected]

zivbaum
    חבר
    מספר הפוסטים: 41

<p align=left dir=ltr>To: All<br><hr></p>שלום לכולם!
    אני קצת חדש בעסק, מי שיכול לעזור לי עם לינקים או עדיף מידע מיד ראשונה, בנוע למילגות עבור MBA בחו"ל (עדיף ארה"ב או בריטניה) אני אשמח מאוד!

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

To: zivbaum

לגבי מלגות ללימודים באנגליה תבדוק את האתר של British Council

eladho
    חבר
    מספר הפוסטים: 25

שלום לכולם. רציתי לשאול על אוניברסיטת Columbia. האם זה שהם מקבלים בעיקר מועמדים שיודעים כבר מתחילת הלימודים היכן יעבדו אחרי הלימודים? כמו למשל עובדים שנשלחו על ידי החברה שלהם, או קליקות כאלה ואחרות? האם זה נכון שאין שם summer internship? (ובמילים אחרות- חברות פחות מגייסות שם מועמדים שלא הכירו קודם?) ובאותה נשימה, מה לגבי NYU? יש למישהו מילה, טובה או רעה, לומר עליה?

djyacobi
    חבר

To: eladho

כל האוניברסיטאות המובילות מקבלות אחוז מסוים של בוגרים שנשלחו ע|"י המעסיקים שלהם, קולומביה לא יוצאת דופן. מקינזי וביין הן חברות שנוהגות לעשות כן

As for summer internship, Columbia has a January entering class, which takes terms consecutively without a summer internship (called "J termers")- if you feel an internship is not needed you can opt for the program and grad within 18 months. (with the regulars- actually the only difference in the programs is that the J termers study in the summer while their friends do an internship, recruiting and all other activities are the same) It is very very hard to find a job without knowing very well about it (eg Investment banking for a lawyer who did not do an internship).

NYU is a great school, the best in accounting and a leading financial powerhouse, maybe not as great in other areas but altogether one of the finest you can find, the NY label (finance) is all over NYU and CBS- if you look for other areas of careers (not consulting and IB), you should do your due dilligence to see if the companies and like come to the schools (tip go to career services in the website-corporates that hired 2 or more grads and/or came to campus)

eladho
    חבר
    מספר הפוסטים: 25

Thanx for a quick and very descriptive answer.

IchiBan
    חבר
    מספר הפוסטים: 216

To: eladho

בעקרון בתוכניות של שנה בארה"ב, למשל קלוג, תמצא אחוז גבוה של תלמידים שחוזרים למעסיק. בתכניות של שנתיים אחוז המסובסדים לא משמעותי.

Vincent Vega
    חבר

אאוצ'…

ממש לא הייתי רוצה להיות אחד מאותם 119 מסכנים שהרווארד חתכה בגלל שניכנסו למאגר הנתונים של ועדת הקבלה בעזרת טיפ שקיבלו מאיזה האקר בפורום של ביזנסוויק…

color=#003366http://www.thecrimson.com/today/article506247.html

לא נעים ..

מוצגות 50 תגובות – 651 עד 700 (מתוך 1,883 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.