Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה ארכיון 1: ???Any Israeli Applicants

מוצגות 50 תגובות – 1,301 עד 1,350 (מתוך 1,781 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • kassifo
    חבר
    מספר הפוסטים: 201

To: uria

אתה חייב להשתמש בטופס שלהם. הסיבה היא שהם רוצים לשמוע דברים ספציפיים שמעניינים אותם ולא רק "הוא נהדר ואני מאחל לו בהצלחה".

msarfaty
    חבר
    מספר הפוסטים: 69

To: uria

אוריה,

השאלות המופיעות בטפסים שמיועדים לממליצים, נמצאות שם כי אלו בדיוק הדברים שמעניינים את ועדות הקבלה.

תדאג שהממליצים שלך אכן יענו לשאלות כפי שהן מופיעות שם ואל תתפתה להסתכל על הטופס כ"קווים מנחים" או המלצה.

תחשוב שניה על מה המסקנה שמי שבודק את הבקשה שלך עשוי להגיע אליה:

1. למה הוא מתחכם איתנו? הוא לא הבין שצריך למלא את הטופס?

2. אולי לא נתת לממליץ את הטופס עם השאלות שהופיעו שם, כי ידעת מה הוא יכתוב כתשובה ולא רצית שזה מה שהם יקראו עליך.

3. יכול להיות שאפילו אלו שבחרת כממליצים לא מוכנים להשקיע למענך את הזמן הדרוש (וזה אכן לוקח זמן) לענות כמו שצריך על כל השאלות? אם כן – למה אלו הממליצים שלך? זה הכי טוב שהוא יכל למצוא?

לפי מה שידוע לי, מכתבים "סטנדרטיים" אפשר להביא אם זו המלצה EXTRA ולא אחת מהשתיים או השלוש שהם מחייבים.

odrp
    חבר
    מספר הפוסטים: 293

To: alonw, dalit, rl_7

Hi,

I'm gonna find time in the weekend to share the tiny insight I gained when from travelling to Kellogg; sorry for not having the time to do so before…

odrp
    חבר

To: All

נו, מה אתם אומרים – הכנס אתמול סייע? מה היה טוב ומה היה חסר לדעתכם?

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

To: odrp

הכנס סייע. אפילו שאמרתי מספר ימים קודם שכבר שבעתי כנסים מסוג זה…

לי היתה חשובה היתה הפרספקטיבה של אנשים שחזרו לארץ.

היה לי חשוב לשמוע מה שאמר מורן לגבי בני הזוג, ואם מישהו יכול לבדוק את הסוגיה לעומק ולפרסם פה מסקנות – אני אשמח (לא יודעת איפה לברר בעצמי)

היתה חסרה נציגות של בתי ספר בארופה.

gbiron
    חבר
    מספר הפוסטים: 213

To: dalit

דלית,

האמתי שקיוותי סוף סוף לעשות היכרות בכנס, איך לא אמרת לי שלום ???

dalit
    חבר

To: gbiron

חיפשתי אותך!! (לא היה עלי את הטלפון שלך)

לא היה לך Name tag?

ודווקא ראיתי את כל ה Gang של שיקגו…

gbiron
    חבר

דווקא היה לי name tag.

לא נורא פעם הבאה בשיקגו…

dalit
    חבר

אני מתכננת ביקור בסוכות.

האמת היא שהביקור מתוכנן ל-KELLOGG אבל, אם אני כבר בסביבה אז אני אקפוץ להגיד שלום.

אני אדבר איתך בסופ"ש לדלות קצת פרטים על LBS

gbiron
    חבר

בשמחה

galanos
    חבר
    מספר הפוסטים: 9

To: odrp

הכנס סייע מאוד

ארז ויגודמן היה מעניין מאוד ונתן הרבה.

בעיקר התחברתי לתפיסה שלו על החזון האישי של כל אחד מאיתנו

ארבעת הפאנליסטים נתנו זווית הסתכלות מעניינת מאוד (לעיתים שונה אחד מהשניה) וזה יכול מאוד לעזור בהחלטות הרבות שיש לקבל

למרות שאני מעוניין ללמוד באר"הב, נראה לי שזווית ההסתכלות של אדם שחווה את חווית הלימודים באירופה יכלה לתרום גם לי

בקיצור, תודה

epony
    חבר
    מספר הפוסטים: 785

אהלן אהלן! הצטרפתי לפורום והריני לספר לכם מי אני:

אני בן 25, גר בהוד השרון עם ארוסתי (אנחנו מתחתנים בספטמבר)
    אני מסיים לימודי תואר ראשון באוניברסיטת ת"א ועובד בהיי-טק כבר 4 שנים (אני עובד ולומד במשרה מלאה, ועוד קצת…)
    אני מתעתד ללמוד ל-MBA בלונדון רבתי (גם אוקספורד באה בחשבון), ולהמשיך לעבוד באיזור לאחר סיום הלימודים למשך שנה-שנתיים נוספות ואזצ לחזור לארץ.
    אחת השאיפות המרכזיות שלי מלימודי ה-MBA היא להגיע למצב שאני יכול לתרום להעלאת רמת הניהול בישראל – שאיפה יומרנית משהו, אבל לטעמי השוק המקומי זקוק נואשות למנהלים צעירים, שאפתנים, מוכשרים והעיקר: שיודעים את העבודה!!

היום אני עובד בחברת הי-טק לא קטנה (למעלה מ-700 עובדים) ומושאל (Outsourcing)ממנה לאחת מהחברות הגדולות בישראל (למעלה מ-4,000 עובדים) כמנהל רשת בכיר.

אני לקראת סיום לימודי תואר ראשון באוניברסיטת ת"א בממוצע של 85 בערך.
    יש לי ממוצע בגרות משוקלל של 106 נקודות, וציון פסיכומטרי של 741 נקודות.

בצבא הייתי ביח' טכנולוגית של חיל מודיעין בתפקיד של מש"ק מחשוב ותקשורת נתונים.

בשלב זה אני בעיקר מתעניין באפשרות של MBA בלונדון, אך אני מתכנן לבקר בלונדון בעוד כחודש ושואף לבצע מספר סיורי התרשמות (בין השאר ב-LBS וב-Imperial College, ואולי אפילו באוקספורד, אם יהיה לי זמן…)
    כמו-כן, אני מתחיל להתכונן לקראת ה-GMAT ומתכוון לגשת לבחינה בסוף אוגוסט.
    אני לא מתכוון לקחת קורס הדרכה פרונטלי בשום מקום, אבל ייתכן "ואשקיע" בקורס אונליין של Kaplan או של ה-Princeton Review.

אחת השאלות שיש לי בנושא MBA בחו"ל היא:
    האם הפרופיל שלי יתאים לבי"ס בקליבר של LBS, ויתר על כן, מה המשמעות של תואר MBA מבי"ס שכזה (בין 10 הטובים בעולם) לגבי תעסוקה בישראל..?

אני מקווה להיות חבר פעיל בפורום הן בצד השאלות והן בצד התשובות, ולמרות שכרגע יש לי ככל הנראה יותר שאלות מתשובות, אני לא מתכוון להתנדף ברגע שהגלגל יתהפך.

אז בהצלחה לכולם, ומי יודע אולי ניפגש בלונדון עוד שנה-שנתיים :-)

epony

bdanny
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לפני כמה ימים והבנתי שאני צריך לספר קצת על עצמי:

אני בן 38 מתל אביב ועוסק בתחום תקשורת וטלפוניה בשיווק. בעבר הייתי ממקימי חברת סטארט אפ בארץ.

היום אני עובד בחברה בתחום ה VoIP בתפקיד מנהל שיווק בכיר
    לפני זה הייתי אחד המקימים ו CTO של חברה שעסקה באותו תחום

למדתי הנדסת תעו"נ ומערכות מידע באונ בן גוריון, סיימתי בממוצע 82.9
    בצבא הייתי בעורב בתפקיד מש"ק

אני מתכונן לפנות לתוכניות ה-MBA של Columbia , INSEAD
    ואני כרגע עובד על ה-GMAT. אחת השאלות שיש לי היא: למי כדאי לפנות לעזרה בתהליך הקבלה ובדיקת החיבורים.

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה

אז בהצלחה לכולם,

bdanny

IchiBan
    חבר
    מספר הפוסטים: 216

To: bdanny

bdanny

קודם כל, בהצלחה! והגיע הזמן להפסיק עם ההתחייבות הזאת של 20 הודעות =)

שנית, אם תרשה לי להכליל, אתה לא קרוב לפרופיל הטיפוסי אפילו של אינסאד, שמראש לוקחים אנשים יחסית בוגרים ומנוסים אבל יותר באזור 30 ועם נסיון פחות עשיר.

חשבת על תכניות EMBA? חשבת על IMD? חשבת על תכנית SLOAN ב-LBS? חשוב לזכור שהלימודים הם גם חוויה חברתית והזדמנות ל-NETWORKING. מכאן שיש חשיבות ללימודים עם אנשים דומים מבחינת גיל ונסיון, עם כל הדגש המושם על גיוון ושונות בין הסטודנטים.

זו דעתי, ייתכן שאחרים חולקים עלי.

שבת שלום

איצ'יבן

odrp
    חבר

To: galanos

אני שמח שאני לא היחיד שנהנה מההרצאה של ארז ויגודמן, בכמה רגעים היה נדמה לי שכולם די משועממים. במיוחד היו יפים שני הדגשים שלו לגבי קביעת חזון ("מטרות גדולות אך ניתנות להשגה") וללכת "מהעתיד אחורה" במקום מ"העבר קדימה". היישום של זה קצת יותר קשה, מן הסתם.

rone
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

To: bdanny

שלום bdanny,

ממה שזכור לי באחד הצ'טים עם אנשי ה-admissions של INSEAD, הם התחילו לא מזמן תוכנית EMBA ולכן הם לא מקבלים יותר אנשים מעל גיל 35 לתוכנית ה-MBA הרגילה.

בהצלחה,

רון

gbiron
    חבר

To: epony

קודם כל ברוכים הבאים,

אני מסייג את דברי שכן לא למדתי בלונדון, אבל כן נחשפתי ל- LBS הרבה מאוד בשנה האחרונה שכן הגשתי אליו מועמדות והתקבלתי (כבר כתבתי שאני נוסע ללמוד בשיקאגו) ולכן אנסה להתייחס לשאלותייך לגביו בלבד (אגב אני מזמין בוגרים או סטודנטים נוכחיים לתקן או לחזק את דברי).

הגיל הממוצע של סטודנט ב- LBS הוא 28 לפיכך תצטרך להסביר מדוע למרות גילך הצעיר צברת מספיק נסיון תעסוקתי. בנוסף LBS שם דגש משמעותי בנוגע לנסיון וחויות בינלאומיות, תבחן את עברך ותראה שאתה מתאים לפרופיל.

בנוגע למשמעות ה- MBA בשוק העבודה הישראלי, ממה שיצא לי לשמוע מאנשים שכבר עברו את התהליך, התואר עצמו לא משמעותי אלא הנסיון התעסוקתי הבינ"ל והחויות שנלוות אליו. רוצה לומר, בעזרת התואר תוכל לעבוד בחו"ל (לונדון בעיקר במקרה שלך) בחברות בינ"ל ובעזרת הנסיון הזה לזכות בתפקידי רלוונטיים גם בארץ לאחר מכן.

נקודה נוספת שחשוב מאוד לשים אליה לב לדעתי היא העובדה שהיום הפאונד מאוד מאוד יקר, כלומר זה הופך את החויה הזאת ליקרה, בעיקר למי שמממן אותה מהלוואה.

בכל מקרה הרבה בהצלחה.

אלמוני
    לא פעיל
    מספר הפוסטים: 3

שלום לכולם!

בן 28 ממכבים, נשוי , תחביבים: קריאה, ריצה, סרטים.

היום אני מתמחה במשרד עורכי דין גדול.
    בעבר – ניהלתי את מרכז ברירה בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית, מרכז בו למעלה מ-350 סטודנטים מתנדבים (משרה מלאה).
    בעברי הרחוק יותר הייתי רכז שבט בוגר בהנהגת מרכז בצופים.

בוגר תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית. כרגע בשנה ראשונה בתואר מאסטר באוניברסיטה העברית.

בצבא הייתי בצנחנים. סיימתי כסמ"ר, בתפקיד רס"פ.

מתעניין בלבד כרגע.

בהצלחה לכולם,

adi129

rl_7
    חבר

שלום לכולם

שמעתי שבתי הספר המובילים מפיצים בקרב מעסיקים פוטנציאליים ספרים המכילים את הרזומה של הסטודנטים הלומדים אצלהם. האם מישהו נתקל בספר שכזה ויכול לחלוק אותו עמנו המועמדים החדשים?

תודה

רוני

arischmorak
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לפני כמה ימים והבנתי שאני צריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
    אני בן 26, מסיים עכשיו תואר ראשון במחשבים בטכניון, עובד באינטל, ורוצה להתחיל ללמוד לתואר שני (MBA) בשנה הבאה. גר בחיפה, אוהב ספורט…

היום אני עובד באינטל חיפה בתפקיד מהנדס תוכנה במחלקת המחקר. עובד שם כבר שנתיים (התחלתי במשרת סטודנט ושיניתי סטטוס למהנדס)

למדתי מדעי המחשב בטכניון (4 שנתי) סיימתי בממוצע 89 (לא סופי…)

בצבא הייתי קצין בחיל תותחנים בתפקיד מפקד מערכות מכ"ם.

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל. אני יודע שאני אגיש בקשות אך עדיין לא יודע לאן. אני כרגע עובד על ה-GMAT (מתכנן להבחן בנובמבר)

אחת השאלות שיש לי בנושא MBA בחו"ל היא: כיצד לבחור את האוניברסיטה המתאימה לי? האם למיקום האוניברסיטה באיזור שנחשב "טוב" (ניו-יורק, קליפורניה) יש חשיבות גדולה לדעתכם?

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום כאשר יהיו לי דברים מעניינים לכתוב, ולהעזר בדברים של אנשים אחרים.

אז בהצלחה לכולם, ארי

arischmorak

ofirr
    חבר
    מספר הפוסטים: 28

שלום,

אני מתכוון להגיש מועמדות ל LBS ואשמח לקבל ממך כצת מידע מתוך ההתנסות שלך לגבי תנאי הקבלה ומה בעצם בי"ס מחפש במועמד.

אתה יכול גם לחזור אלי לנייד שלי 0507592350

תודה,

אופיר

ofirr
    חבר

To: IchiBan

שלום איצי'באן,

האם אתה יכול לפרט מעט על התכנית ב LBS , מה הם מחפשים במועמד,

אילו צדדים יש להדגיש בפניה לביה"ס.

האם אתה יכול להמליץ על בתי ספר דומים עם אוריינטציה של טכנולוגיה ו GENERAL MANAGEMENT בארה"ב.

אתה גם יכול להשיב לי למייל הפרטי [email protected]

תודה,

אופיר

gbiron
    חבר

To: ofirr

אני ממליץ לך בחום קודם כל לחרוש את האתר של האוניבריסטה, מפורטות שם הנקודות העיקריות שהם דורשים ומבקשים שיהיו אצל כל מועמד ובראשן:

מעבר לזה ומבלי לפגוע באתר זה אני ממליץ בחום להתחבר לפורמים של business week בנוגע לביה"ס ובעיקר כל הודעה של LBSGRAD, הבחור הוא נכס לביה"ס ולמועמדים פוטנציאליים.

אם יש שאלות ספציפיות אשמח לענות עליהן.

בהצלחה.

IchiBan
    חבר

To: ofirr

קטונתי, המומחה ל-LBS כבר ענה.

אבל האוריינטציה שלהם היא לא טכנולוגיה ו-GM, אלא יותר מימון. אם כבר אתה מחפש משהו כזה אז בבריטניה יש את אוקספורד וקיימברידג' שבהם הסטודנטים באים במגע שוטף עם המעבדות.

בארה"ב יש לך בין הגדולים את הרוורד, סטנפורד, MIT, דיוק ועוד רבות.

איצ'יבאן

mayab
    חבר
    מספר הפוסטים: 33

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לפני כמה ימים והבנתי שאני צריכה לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
    אני בת 28, גרה בגבעתיים

היום אני עובדת בחברת הי-טק כמנהלת יחידה עיסקית של פתרונות ניידים.
    לפני כן עבדתי בחברת סטארט-אפ בתחום ה- Mobile Internet כמנהלת פיתוח עיסקי.

למדתי הנדסת תעשיה וניהול בטכניון וסיימתי בממוצע 82 בהצטיינות

בצבא שרתתי כעתודאית בחיל מודיעין וניהלתי מדור לניהול ובקרת פרוייקטים

בשלב זה אני בוחנת את האפשרות של MBA בחו"ל ואני עובדת על ה- GMAT.

על איזה קורס GMAT אתם ממליצים?

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום מהידע שאצבור בהמשך הדרך (-:

אז בהצלחה לכולם,

mayab

egeg
    חבר
    מספר הפוסטים: 91

To: mayab

הקורס של מיטב – כמו שציינתי בעבר פה בפורום יש להם את המורה לאנגלית הכי טובה בתחום… האנגלית הוא הנושא היותר קשה (בטח לבוגרת הנדסה מהטכניון שהמתמטיקה לא בעייתית בשבילה) ולכן אני ממליץ בחום על הקורס של מיטב

Assaf Wand
    חבר
    מספר הפוסטים: 209

To: rl_7

Hi Roni,

The school is indeed sending a resume book to employers

but you should ask the employers to send you the book this is not something the students have

A

manuzur
    חבר
    מספר הפוסטים: 36

To: rl_7

רוני תתקשר אלי (אתה יודע את המספר) ואני אעביר לך את הקבצים של קורות החיים

rl_7
    חבר

To: Assaf Wand

Thanks

gbiron
    חבר

אומרים שמחמאות יביאו אותך רחוק…

אגב, ל- LBS יש גם שם חזק בתחום הניהול האסטרטגי והיזמות, אז נכון שטכנולוגיה פר סה זה לא הקטע שלהם אבל ניהול טכנולוגי יכולה להיות נקודת ייחוס מענינת לאפליקישיין.

בכל זאת, הכי חשוב להראות בינלאומיות לטעמי.

dalit
    חבר

שנייה לפני שאני מזמינה טיסות, ובהמשך לטיפים שנתנו פה לגבי ביקור בקלוג אשמח לשמוע טיפים נוספים.

אני מתכננת ביקור בקלוג (וסביר להניח שגם אעבור בשיקגן), דיוק, MIT ואם יתחשק לי אז אני גם אכנס לקולומביה ו-NYU. זה כבר תלוי ברמות השופינג בדם בזמן השהות בניו יורק.

כמה זמן כדאי להיות בכל בית ספר? מה כדאי לעשות שם (מעבר ללשבת בשיעורים,להתראיין בדיוק, להפגש עם הישראלים)?

בקיצור – כל טיפ ורעיון יתקבלו בברכה

OD1271
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

To: dalit, All

Dalit hi,

I've done such a tour last year. If you need any extra information, please give me a call @ 064-717552.

BTW – I will be starting my MBA at Kellogg this fall, and would be happy to assist anyone who wants to hear about the school and its application process.

Ori Dugary

IchiBan
    חבר

לא תצליח למשוך אותי לדיון "לאיזה בי"ס יש יותר גדול"…

מתי אתם טסים?

gbiron
    חבר

זאת ממש לא היתה כוונתי, בטח לא בנוגע לביה"ס שאני לא נמנה על תלמידיו. אני טס בסוף אוגוסט, המשפחה תצטרף מעט מאוחר יותר לאפשר לי להתאפס ולהכין את הקרקע.

מתי INSEAD מקבלים אותך ?

dalit
    חבר

To: OD1271

thanks,

i hope i'll call you on the weekend (you and some others that I have to call… the weekends are just too short)

avig
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

To: manuzur

could you send me also the resume book to my email [email protected]

thank you

IchiBan
    חבר

בינואר 2005 יש תשובות חיוביות אי"ה וועדת הקבלה.

המלצות, GMAT, – הכל מאחורי פרט לחיבורים. קיץ קטלני!

נסיעה טובה! תשאיר פרטי התקשרות…

IchiBan
    חבר

מעניין…

Bringing B-School to the Mideast

Universities in the U.S. and Europe are laying a foundation in this untapped region, potentially the next frontier in management education
    http://www.businessweek.com/bschools/content/jun2004/bs20040628_2479_bs001.htm
    gbiron
    חבר

gbiro[email protected]

Assaf Wand
    חבר
    מספר הפוסטים: 209

Hi man,

Our email will be changed (and its actually working now) to

[email protected] so start using this one it would make life easier on you

from [email protected]

gbiron
    חבר

To: Assaf Wand

got it…

ofirr
    חבר

To: OD1271

Hi Ori,

first of all Congrdulations !

I'm also planning to visit Kellog along with 3 more schools, I would appriciate it if you could contact me at 050-7592350 or by email [email protected], I have a few questions about Kellogg and i want like to talk to you before my grande tour to the u.s.

thanks

ofir

dalit
    חבר

אולי זה קצת אוף-טופיק, אבל מכיוון שזה קשור לסיור שלי בבתי ספר החלטתי בכ"ז לשאול:

מי מכיר מלון סביר במחיר זול במיקום מעולה בניו יורק?
    (שאלת מיליון דולר, הא?)

תודה

MH1603
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לפני כמה ימים והבנתי שאני צריכה לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
    אני בת 28, גרה בתל אביב, מתכוונת לנסות להתקבל לביה"ס בארה"ב.

היום אני עובדת בחברה למכשור רפואי (medical device), במח' השווק.

למדתי משפטים וכלכלה

בצבא הייתי בדובר צה"ל בתפקיד משק"ית עתונות

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה

אז בהצלחה לכולם,

MH1603

nate77
    חבר
    מספר הפוסטים: 52

שלום לכולם!

גם אני חדש בפורום. היום אני עובד בפירמת ראיית חשבון מובילה בישראל בתחום ייעוץ עסקי
    למדתי באוניברסיטה העברית חשבונאות,מדעי המחשב. סיימתי בממוצע 80

בצבא פיקדתי על 12 חיילים לערך,יחידה לוחמת

אחת השאלות שיש לי בנושא MBA בחו"ל היא:
    הציונים שלי בתואר לא משהו,די נמוכים לטעמי בטח ובטח שהמתמודדים מגיעים מהחתכים הגבוהים ביותר.לעומת זאת אני עובד במקום שנחשב יוקרתי ומוביל אפילו בקנה מידה אמריקאי,שאלתי היא האם עדיף לי לצבור עוד מספר שנות נסיון ולאזן קצת את החפפנות שלי בלימודים?

גם אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה.

אז בהצלחה לכולם,

nate77

egeg
    חבר
    מספר הפוסטים: 91

To: nate77

בתואר שני הציונים לא הכי חשובים – אם יהיה לך גמאט טוב מספיק וממוצע לא מתחת 80

אז אין לך מה לדאוג… הרבה יותר חשוב זה ניסיון העבודה הניהולי וההמלצות

בעיקר עם רקע של מחשבים וחשבונאות אני לא חושב שבית ספר יפחד שאתה לא תתמודד עם הלימודים כי יש לך רקע מתמטי מספיק חזק

Yanivus
    חבר
    מספר הפוסטים: 36

היי,

רציתי לשאול בנוגע לאוריינטציה הטכנולוגית של MIT. האם אכן מדובר בבי"ס למנהל עסקים באוריינטציה הנדסית כמו בטכניון? (כל מה שמעניין זה חישובים ומספרים, עומס לא הגיוני של מטלות). תמיד אוהבים להשוות את הטכניון ל-MIT, ואני חייב להודות שזה לא בדיוק מה שאני מחפש.

פעם אחת היתה די והותר עבורי.

dalit
    חבר

To: MH1603

תמיד טוב לקבל פה עוד אישה…

ברוכה הבאה ובהצלחה

danteleman2002
    חבר
    מספר הפוסטים: 152

To: MH1603, dalit

It's wonderful to finally see so many people developing an interest in pharmaceuticals. We could soon start our own club…

Danny

dudy
    חבר
    מספר הפוסטים: 88

To: Yanivus

האוריינטציה הטכנולוגית של MIT לא בולטת, ומדובר לדעתי בבי"ס מעולה בכל הקשור ללימודי מנהל עסקים "קלאסיים"

מה שנכון להגיד על MIT הוא שהוא מועיל בכיוון ההפוך: אם אתה מעוניין להכנס לעלום העסקים שקשורים קשר חזק לטכנולוגיה, זה מקום יותר טוב מהשאר. אם לא – זו עדיין אחת האוניברסיטאות הכי מרשימות בארה"ב

מקווה שעזרתי

מוצגות 50 תגובות – 1,301 עד 1,350 (מתוך 1,781 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.