Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה ארכיון 1: ???Any Israeli Applicants

מוצגות 50 תגובות – 1,451 עד 1,500 (מתוך 1,781 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • odrp
    חבר
    מספר הפוסטים: 293

To: ronenp

No, I had it completly wrong… I didn't know Insead program starts on January, so I thought you meant you're planning to apply by Jan 06, when all the second rounds of schools are scheduled. Never mind. Bygones. Good Luck!

MH1603
    חבר
    מספר הפוסטים: 10

To: יאיר

Yair hi,

I am planning to apply to NYU,

I will be happy to talk to you and hear some information about the program at NYU.

Can you please send me your email,

Thanks.

kensei
    חבר

To: odrp

yes – the lady i spoke to explained what they saw as the weaker sides of my application, suggested how to improve them, and overall let me understand that there is a good chance that if I apply i'll be accepted this time. I'm seriously considering reapplying.

odrp
    חבר

To: kensei

That's sounds great! After I talked to Kellogg's admission I was also under the impression that I could do better if I reapplied. But as you've said, there's always the small feeling that perhaps they're just trying to be nice…

kensei
    חבר

well – did you reapply? and if so – did it work?

odrp
    חבר

I plan to re-apply this coming Fall (I first applied last October).

kensei
    חבר

good luck. i'm in the same situation vis-a-vis kellogg. did they offer you a feedback session or did you request it?

nate77
    חבר
    מספר הפוסטים: 52

To: Gilam

היי גילעם!

רציתי לדעת אם יש באפשרותך לקשר אותי לסטודנטים ישראלים בהרווארד,קולמביה,וורטון,NYU

חושבני שהדבר הנכון ביותר לעשות הוא להתרשם ישירות מאלו הלומדים שם

במדה והדבר יתאפשר אודה לך מאוד

NATE77

[email protected]

Assaf Wand
    חבר
    מספר הפוסטים: 209

To: nate77

Hi Nate,

I think the best method would be to enter the IIMBA.org website

and look at the moderator page (under contact us or something)

there is a list of students that are just waiting to be called upon

hope it helps

Assaf

odrp
    חבר

I contacted them after I heard their ding. They told me they had a limited number of feedback sessions and I had to schedule it a week before. I advise you to call their admission office and find out if you can still do it!

IchiBan
    חבר
    מספר הפוסטים: 216

To: ihalpert

במקומך, בגילך, ועם הרקע המרשים שלך, הייתי נרשם ל-IMD או אפילו ל SLOAN של LBS.

rl_7
    חבר
    מספר הפוסטים: 69

To: All

If there's anybody planing a visit in Sep-Oct. to Stanford/Kellogg/Tuck/Darden/Duke, please let me know?

ro[email protected]

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

To: rl_7

I am planning to visit Kellogg, Chicago, Duke, MIT, NYU in september / october

What do you need to know?

egeg
    חבר
    מספר הפוסטים: 91

To: dalit

sounds like a great grand tour – no stanford in this tour

dalit
    חבר

To: egeg

No… too sunny for me… (yeah right)

manuzur
    חבר
    מספר הפוסטים: 36

hi dalit

you are going to be in NYC and visit NYU and not Columbia? Although it is in harlem you still can visit the place :)

dalit
    חבר

To: manuzur

Well, since I am not considering applying to Columbia, this is not a top priority for me. besides, I am going to do this tour as part of my honeymoon and the NY part is supposed to be dedicated to shopping…

you can also notice that I am going to be in Boston and not visit HBS. Shame on me. (this is mostly since I am getting there on a Friday)

avig
    חבר

את חייבת לבקר בספריה של הרוורד (הספריה המרכזית ולא של מנהל העסקים), זו ממש חוויה יחודית. אני מתאר לעצמי שהספריה פתוחה בשישי ואולתי גם בסופי השבוע

dalit
    חבר

To: avig

הייתי שם. אכן שווה ביקור.

rone
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

To: ronenp

Hi,

I've applied to INSEAD R2. I'm having my first interview tomorrow…

Ron

manuzur
    חבר
    מספר הפוסטים: 36

Congratulation on your marriage
    I am sure you will have a great time in NYU – especially cause it is in the best area for shopping… I will be in NYU so if you need any help you can contact me

rl_7
    חבר

To: manuzur

Hey Mano

When are you relocating? (I forgot)

Ronnie

innok
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

To: danteleman2002

i'm loking to some options in canada for management. and i'm verry new in this. so if you can i need very specific information there i can check out the options. thank you verry much

frgd
    חבר
    מספר הפוסטים: 8

Hi,

Could any of you guys that have already been through the J/F Visa interview at the embassy share what papers/confirmations/etc' you took to the interview?

Thanks

dudy
    חבר
    מספר הפוסטים: 88

To: dan309

היי דן

גם אני מתכוון להתמחות ב-general management

מה האוניברסיטאות שהכי טובות בזה, לדעתך?

danteleman2002
    חבר
    מספר הפוסטים: 152

To: innok

I'm sorry, but I'm not familiar with any candian business schools.

I'd be happy to help you with the american ones. It would be helpful if you could provide me with some more specific questions so I would know what is that you're trying to find out.

Danny

innok
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

To: danteleman2002

i need to know all steps for application. there i can find list of options for application. thanks

odrp
    חבר

אחרי 9 ימים מפרכים, 34 דירות ו-40 שעות אינטרנט, יש לי שאלה לפורום: מה לדעתכם קשה יותר, להתקבל ל-H/S/W/K או למצוא דירה שווה בתל-אביב (משופצת+חניה+מיקום מרכזי+לא קומת קרקע+פחות מאלף דולר לחודש)???

dalit
    חבר

שאלה טובה…

IchiBan
    חבר

לפחות בבתי"ס יש רשימת המתנה… בת"א אין סיכוי בכלל.

odrp
    חבר

To: IchiBan

מה שמזכיר לי שעוד לא שמעתי על אף ישראלי שביקש לעשות MBA בהתמחות real estate. אולי ראובן גרוס יבקש לפתוח תוכנית ל-parking management.

IchiBan
    חבר

יש הרבה "חוטים" על התמחות נדל"ן ב-BW.

לגבי גרוס, סוף סוף יש את מי להאשים בבעיות החניה של תל אביב… אחרי שהוא יורשע המצב בטוח ישתפר…

IchiBan
    חבר

אין כמו הקיץ…

כל האירופאים נופשים בריביירה, כל האמריקאים משחקים בייסבול בפארק, ולי יש זמן לסיים חיבור שלישי מתוך חמישה של אינסאד…

gadishyoni
    חבר
    מספר הפוסטים: 21

שלום לכולם,

אני מגיש את מועמדותי לאינסאד לספטמבר 2005.

אשמח לשוחח עם בוגר מאחת התכניות באירופה

054-66223140

או

gadishyo[email protected]

בתודה מראש

יוני

eyal_s
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לפני כמה ימים והבנתי שאני צריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:

שמי אייל, ואני בן 28. אני מתגורר במרכז הארץ.
    אני מתכוון להגיש את מועמדותי לתואר MBA לספטמבר 2005.
    במהלך 4 השנים האחרונות עבדתי בתעשיית ההיי-טק.

למדתי הנדסת מחשבים ומערכות מידע בטכניון וסיימתי בהצטיינות.

בצבא הייתי קצין בחיל קשר.

אני מתכונן לפנות למספר תוכניות MBA,ומתכנן לבצע GMAT בקרוב.

אחת השאלות המרכזיות שאשמח מאוד לקבל עליה תשובה במהרה היא –
    האם יש גופים/יועצים פרטיים אשר יכולים לסייע לי בתהליך הקבלה ?

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה.

אז בהצלחה לכולם,

eyal_s

odrp
    חבר

לאן החלטת להירשם עוד חוץ מ-insead?

odrp
    חבר

To: eyal_s

היי אייל

תנסה להתייעץ בפורום השכן, "שאל את ארינגו". יש מספר גופים וחברות שיועצים באופן פרטי למתמודדים. בהצלחה!

nivb
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לפני כמה ימים והבנתי שאני צריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:

שמי ניב. בן 29, נשוי (באושר) + 1, גר ברמת-גן.
    תוכניות: אני רוצה ללמוד ב MBA עוד שנתיים מהיום.
    אני בא מרקע של עבודה בחברות הי-טק, בתור איש טכני (מהנדס, איש אלגוריתמים)ומעוניין לשנות כיוון לעבר הניהול.

היום אני עובד באינטל בתפקיד איש אלגוריתמים.
    בעבר עבדתי בטיוגה, אורכית,לביא, וקומטק טכנולוגיות.
    בנוסף – תרגלתי באוניברסיטה במשך כשנתיים.

למדתי תואר שני בהנדסת חשמל מערכות באוניברסיטת ת"א במסלול הישיר – על סף סיום (נשארה רק התיזה).
    למדתי תואר ראשון בהנדסת מחשבים (חשמל ואלקטרוניקה + מדעי המחשב) וסיימתי שני בכיתה.
    הייתי חבר בתוכנית המצויינים (החד-תחומית ==> מלגה מלאה) של אוניברסיטת ת"א במשך 3 שנים.

בצבא הייתי בענף פסיכולוגיה מפח"ש בתפקיד מש"ק מחשבים.

בשלב זה אני רק מתעניין באפשרות של MBA בחו"ל

יש לי מלא שאלות בנושא MBA בחו"ל, לדוגמא:
    מהו MBA, ובאילו תחומים הוא מתמקד. (האם בחו"ל זה כמו בארץ – ז"א מחולק למסלולים? ומי הכי טוב במה? מהם סיכויי להכנס לכאלו בתי ספר (אין לי רקע ניהולי/פיקודי)?

אני מקווה לתרום לקהילת הפורום לפחות 20 הודעות בשנה הקרובה – בלי שום בעיה.
    בעיקר לשאול, ללמוד ואם צריך – גם לתת עזרה.

אז בהצלחה לכולם,
    אני מקווה ללמוד הרבה במהלך השנתיים הקרובות ממכם, ולתרום ככל שאוכל.

nivb

odrp
    חבר

FYI, Kellogg essay questions for Fall 2005 have been released.

nate77
    חבר

שלום לכולם!

רציתי לדעת איזה ספרים הכי מומלצים ללימוד GMAT אם יש כאלה בכלל ובנוסף שמעתי שישנם ספרים מיוחדים לESSAYS עם חיבורים כתובים,האם משהו יודע על כך ואם כן עד כמה ניתן ל"סמוך" על החיבורים בספרים הנ"ל

שבת שלום וסוף שבוע נעים

msarfaty
    חבר

נייט,

מניסיוני, הספר הטוב ביותר הוא הספר של ה ETS, החברה שכותבת את ה GMAT.

יש בו כמות עצומה של תרגילים עם פתרונות מנומקים וכמעט אפס טעויות.

לגבי החלק השני של השאלה – לא ברור לי אם אתה מתכוון לחיבורים שבמבחן ה GMAT (וה TOEFL) או לחיבורים של ה application.

אם התכוונת לחיבורים של הבחינות: המשקל שוועדות הקבלה נותנות לחלק הזה הוא כל כך קטן שחבל להשקיע יותר מדי זמן בהכנה אליו. הסיבה היחידה שבגללה כדאי להתכונן היטב לחלק הזה היא, שבניגוד ל GMAT, במבחן ה TOEFL החיבור הוא כן חלק מהציון. אבל שוב, בגלל המשקל הנמוך של ה TOEFL בהערכת ה application, אולי גם פה יש מקום לשקול מחדש…

אם התכוונת לחיבורים של ה applications: יש חיסרון רציני בלקרוא וללמוד את הספרים הללו. החיסרון הוא שאם תלך לפי איזו שבלונה שמוצגת שם, החיבור שלך ייראה כמו החיבורים של עוד אלפי מועמדים אחרים. אני גם לא מבין מה פירוש "לסמוך" על החיבורים. מה התכוונת לעשות? להשתמש בחיבור קיים ופשוט לשנות את שמות בתי הספר ומקומות העבודה כדי שיתאימו לך?

msarfaty
    חבר

To: nivb

ניב,

ברכות על ההצטרפות לפורום. אתה נשמע כמו מועמד מאד רציני.

אני חושב שהשיטה הכי טובה ללמוד על "מהו MBA?" היא פשוט לשוחח עם מישהו שלמד/לומד/ילמד בתכנית MBA בחו"ל ויוכל להסביר לך את האפשרויות ואת ההתמחויות של בתי הספר השונים.

משה.

nate77
    חבר

To: msarfaty

קודם כל תודה רבה לתשובה המפורטת
    אני האמת התכוונתי לחיבורים בGAMT ומשום מה נוצר אצלי הרושם שיש שלזה משקל בקבלה ושלעתים בתי הספר קוראים את החיבורים האלה ממש !
    מעבר לכך ידוע לי שהחיבורים במבחן הם מתוך מאגר נושאים שחוזר על עצמו ויש ספרים שנותנים סקיצה לתשובה בכל נושא,מה ידוע לך על כך
    תודה רבה ושבת שלום
    gbiron
    חבר
    מספר הפוסטים: 213

נייט,

בניגוד למה שמשה ציין, אני חושב שגם הציון של החיבורים ב- gmat משפיע (אם כי כמובן פחות מדברים אחרים), לראייה אני שמעתי במו אוזני מדון מרטין (הדיקן לשעבר לענייני קבלה של שיקאגו) שהם קוראים גם את החיבורים של ה-gmat.

מה שאני ממליץ לך לעשות בעניין הוא לעבור על החלק הרלוונטי בספר של kaplan או princton review הנוגע לחיבורים. הם מסבירים שם מתכונות פשוטה להתמודדות עם החיבורים המתאימה לרוב הורסיות הקיימות. כמובן שאם יהיה לך זמן פנוי לאחר שסיימת לעבור על כל השאלות ב- official guide שמוציא ה- ets, תוכל גם לכתוב חיבורים להנאתך אבל אני חושב שזה לא יסייע יותר מדי.

לסיכום, תקנה את ה- official guide ותעשה את כל השאלות המופיעות בו, תעבור על הקטע הרלוונטי מאחד הספרים שהזכרתי בנוגע לחיבורים, תעשה כמה מבחנים לדוגמא ואתה תהיה בסיידר.

והכי חשוב, תתחיל לכתוב את החיבורים כי הם הכי משמעותיים.

gbiron
    חבר

To: frgd

כעיקרון, כל שאתה נדרש מופיע באתר של השגרירות (קבלה על התשלום של האגרה, הזמנה ממשרד הנסיעות, I-20 או מקבילו לויזת J והוכחה על יכולת לממן את התואר).

לרוב האנשים הם לא מציקים יותר מדי, אותי הם חקרו מעט וביררו מה אני מתכוון לעשות ולמה לא לעשות תואר שני בארץ (לרגע השתעשתי במחשבה להגיד לפקידה שהיא שכנעה אותי, אבל באנגלית זה פחות מצחיק).

ככלל, מדובר בבירוקרטיה חסרת הגיון שרק מעשירה את הכיסים של המתווכים, של החניונים באיזור ושל השגרירות.

בהצלחה,

nate77
    חבר

To: gbiron

החיבורים שאתה מתכוון שהכי חשובים אלו החיבורים של האפליקיישן עצמו?אני מבין אותך נכון?
    gbiron
    חבר

חיובי… אלו יכולים בין השאר (חס וחלילה, טפו טפו טפו) להסביר גם ציון GMAT נמוך.

Assaf Wand
    חבר
    מספר הפוסטים: 209

I don't know why he said so

from reading applications I am telling you "it is not important" – focus on the application essays

Assaf

gbiron
    חבר

To: Assaf Wand

I was surprised too. Still I guess that if someone receives a low grade (something under 3.5) it will arouse suspicion regarding the essays orgin…

msarfaty
    חבר

Is it even possible for the admissions committees to get the GMAT essays? I don't think the ETS keeps the essays on record just for the schools to read (What if I took the test 4 years ago?).

I think that if an applicant gets a low grade in the essays, the person who checks the application can check the essay grade from the TOEFL for reference. Besides, if the applicant got a low grade for the essays his whole "verbal grade" will be low.

מוצגות 50 תגובות – 1,451 עד 1,500 (מתוך 1,781 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.