Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה ארכיון 2: ???Any Israeli Applicants

מוצגות 50 תגובות – 1,251 עד 1,300 (מתוך 1,883 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • shaysp
    חבר
    מספר הפוסטים: 86

To: All

שלום לכולם

אני מתכנן לעשות את הגיימט' בפעם הראשונה בזמן הקרוב

מהכרות עם עצמי אני מניח שלימוד עצמי יובל לתוצאות הטובות ביותר עבורי

הייתי רוצה לשמוע את עצת הותיקים והמנוסים ממני בנושא:

איזה ספרים מומלצים?

תוכנות מומלצות?

כל עצה או המלצה תתקבל בברכה

שי

rl_7
    חבר
    מספר הפוסטים: 69

To: rocksrabbit

איציק

אני ממליץ לך מאד לעבוד עם איירין על החלק המילולי. היא המורה הטובה ביותר והמנוסה ביותר בחלק הזה. היא כתבה ספר משלה והיא זו שמכירה את התחום המילולי בצורה הטובה ביותר מכולם.

רוני

Limch
    חבר
    מספר הפוסטים: 323

שלום לכולם!

שמי לימור, בת 24.5 מרמת גן
    מזה 3 שנים פלוס אני עובדת בבזק, כיום בתפקיד מנהלת צוות תפעול ומנהלת תחום פניות הציבור. לפני כן ניהלתי צוותים אחרים באותו מקום.
    למדתי כלכלה מדעי המדינה וסוציולוגיה בבר אילן וסיימתי בממוצע 91 (כנראה, עוד לא קיבלתי את האישור הסופי…)
    ציון ה- GMAT שלי: 690
    בצבא הייתי ב-8200, בין היתר בתפקיד מנהלת צוות מחקר ופיתוח ובתפקיד מפקדת קורס.
    אני מתכוונת להתחיל באוקטובר 2007, כפי שנראה כרגע אסתייע בארינגו כך שאתחיל לעבוד על האפליקיישן בסביבות מרץ.

אציין כי בדקות אלו ממש סיימתי לקרוא את כל הפורום מתחילתו (בשיחה הנוכחית מ-2003 או משהו כזה, זה כמובן לקח די הרבה זמן) כך שאני חייבת להגיד שנדהמתי מכמות הידע שרצה כאן, יש פה כמה אנשים ראויים להערצה :)

1. האם עזיבת מקום העבודה כשנה או שנה וחצי לפני תחילת הלימודים (או במילים אחרות בחודשים הקרובים…) ומעבר לעבודה אחרת יכולים להיות לרעתי בתהליך הקבלה?
    2. עד כמה ניסיון צבאי נחשב באירופה? (למשל ב-LBS? או ב-INSEAD?)
    3. יש לי עוד המון שאלות… אבל אסתפק בזה בינתיים :)

נורא רציתי להשאיר את המשפט על התרומה של ה-20 הודעות, אבל יש לי תחושה שזה גם ככה יצא לי הרבה יותר מזה…
    Happy New Year! 1
    Limch

kless1974
    חבר
    מספר הפוסטים: 31

שלום,

יש לי בשבילך עצה טובה,

צור עימי קשר: [email protected]

דורון

yonis
    חבר
    מספר הפוסטים: 73

Does anyone know how Harvard looks at word limits?

Meaning, is goind up to 10% above the word limits in the essays (400 words each) still ok? Or do they enforce the word limit rule more rigidly, and going over the 400 word limit a strict no no?

Thanks,

Y.S.

eliko
    חבר
    מספר הפוסטים: 203

To: yonis

As far as I know it is strict – don't go over the limit.

eliko

yonis
    חבר

To: eliko

Thanks.

Tinbi
    חבר
    מספר הפוסטים: 19

To: Limch

הי לימור,

שמי טל ואני סטודנט שנה ראשונה בקורנל.

המקרה שלי מזכיר קצת את זה שלך, כי גם אני עזבתי את מקום העבודה שלי בדיוק שנה וחצי לפני התחלת הלימודים שלי בארה"ב.

עקרונית אין עם זה שום בעיה! במקום העבודה הנוכחי שלך את עובדת זמן סביר, ולא קופצת כל שנה בין עבודות. מה שועדות הקבלה ישמחו לראות זה שאת עוברת למקום עבודה חדש שיקדם אותך להשגת המטרות שלך בחיים.

בעיות שכן יכולות להתעורר הן בנושא ההמלצות ובנושא איך להודיע למעסיק החדש שלך שאת עומדת לעזוב. בתהליך הקבלה תצטרכי להציג לפחות שתי המלצות. בדר"כ עדיף שאחת מהן תהיה מהמנהל הנוכחי שלך (למרות שזה לא מחייב). אם אין לך שני ממליצים שאינם מהמקום החדש, תהיה לך בעיה א. לבקש מהם המלצה, ב. להראות בהמלצה שהם מספיק מכירים אותך כדי להמליץ עלייך.

כאמור, לכל בעיה יש פיתרון (זה המוטו גם בלימודים…). אם את צריכה עצה או שיש לך שאלות נוספות אז צרי איתי קשר

[email protected]

בהצלחה!

טל face=Comic Sans MS color=#0000ff/SPAN

Infowell
    חבר
    מספר הפוסטים: 71

שלום חבר'ה,

אני צריך עזרה מאילו מכם שמהשלימו את האפליקציה של Stanford.

חיפשת בכל הOn-Line אפליקשיין מקום שבו ניתן להגיש את הקורות חיים ולא מצאתי. אני מניח שאין כזה (תקנו אותי אם אני טועה…)

תהיתי אם בכל זאת הגשתם את הקורות חיים שלכם באיזשהו אופן (למשל דרך הAdditional Info).

אשמח לקבל את תשובותכם בהקדם האפשרי (הdeadline של הסיבוב השני הוא בעוד יומיים)

תודה.

guylevit
    חבר
    מספר הפוסטים: 43

Does anybody know where in the Stanford application form I should specify my military service? The don't ask for resume and specifically ask not to mention it in the full time experience

Guy

LPOW
    חבר
    מספר הפוסטים: 200

To: Infowell

Guys,

Re stanford – i am no expert but:

1. No need for a CV.

2. Military service – i elaborated on my service in the additional info part.

I am not taking any responsibility on my second point

Regards,

L

Infowell
    חבר

To: LPOW

LPOW,

Much thanks for you help.

odrp
    חבר
    מספר הפוסטים: 293

Hi yonis,

Not an official answer, but I'll take my shot. I assume extra 5-10% is tolerable. I did so in my essays. But do make sure that indeed the extra sentence you've add is worth it.

OdRP.

odrp
    חבר
    מספר הפוסטים: 293

היי איציק,

קודם כל בהצלחה בהגשת האפליקציה לבתי הספר! למרות ש-660 נראה כביכול כציון נמוך, יש פה בפירוש לא מעט סטודנטים עם ציוני ג'מאט נמוכים מכך. התחושה שלי היא שהרווארד מסתכלים קודם על החיבורים וההמלצות. במידה והם משתכנעים שאתה מתאים לבית הספר, הג'מאט יהווה פחות שיקול. בהנחה שהוא אינו נמוך דרסטית (קרי, נמוך מ-600), ינסו להבין (לדוגמא דרך ציוני התואר הראשון) האם תצליח להתמודד עם העומס של בית הספר או לא. במילים אחרות, אם הבחירה שלך היא בין להשקיע בג'מאט עוד שבועיים עבודה או בחיבורים, ברוב המקרים אני אמליץ לעבוד על החיבורים. ברור שג'מאט 720 עדיף על פני 660, אבל מועמד עם חיבורים חזקים ורקע תעסוקתי טוב יצליח לדעתי לגבור על מועמד חלש יותר עם ג'מאט גבוה.

(יש אגב לא מעט תכתובות, דיונים וויכוחים משנים קודמות לגבי הנושא הזה, תסתכל בפורום המרכזי לגבי המיילים משנה שעברה.)

בהצלחה!

Ron Tamir
    חבר
    מספר הפוסטים: 12

LPOW,

I saw your post about being accepted to Kellogg – congratulations!!

Have you decided which school to go to at the end?

I don't know if you were at the Kellogg presentation 10 days ago at Reichman, but in any case, if you have anymore questions about Kellogg, let me know and I'll be happy to answer.

Ron (1st year at Kellogg)

Everyone else – if you have questions about Kellogg or the application process in general, of course don't hesitate to ask!!! We have a chat just for that here in mbachances, so let me know about any questions and I'll be happy to get back to you.

LPOW
    חבר

To: Ron Tamir

Thanks Ron :)

Appreciate your note. I am still awaiting for other results but am very excited about kellogg – hope your not freezing to death in Chicago :)

Regards

L

yonis
    חבר

To: odrp

Thanks, that helps.

Y.S.

Ron Tamir
    חבר

Actually, it's not too bad right now – about 5 degrees celsius (people say it's a "heatwave"…).

bilgrai
    חבר
    מספר הפוסטים: 45

רק אם אתה מוזמן לראיון אתה שולח למראיין קורות חיים.

Infowell
    חבר

To: bilgrai

Thanks bilgrai,

I didn't know that.

Did you interview with Stanford?

bilgrai
    חבר
    מספר הפוסטים: 45

Yes, I did so 10 days ago, and Adi (my girlfriend) will be interviewed tommarow.

LPOW
    חבר

To: Ron Tamir

Ron,

can you leave me your email?

Cheers

Ron Tamir
    חבר

Sure,

mail me at ro[email protected].

Anyone else who has questions about Kellogg can mail me as well.

Ron

LPOW
    חבר

Interesting new data on school selectivity on BW:

http://bwnt.businessweek.com/ft_mbasearch/

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

To: Limch

לימור,

ניסיון צבאי ב- LBS נחשב כניסיון מקצועי לכל דבר.

היתרון המשמעותי הוא שאפשר להוציא מהצבא סיפורי מנהיגות מצוינים בד"כ.

m_shahar
    חבר
    מספר הפוסטים: 139

היי איציק.

נתחיל בסיכום: בהחלט הייתי ממליץ לך לעשות GMAT שוב במידה ויש לך את המשאבים הדרושים לכך (בעיקר זמן).

שתי סיבות:

האחת: הביקוש לתוכניות הMBA המובילות בקרב *ישראלים* עלה מאד בשנים האחרונות. מאחר ובתי הספר מוגבלים במספר הישראלים שאותם הם יכולים לקבל התוצאה היא שבתור ישראלי התחרות קשה. לרוב הישראלים המתקבלים לתוכניות המובילות יש GMAT גבוה מ-700, לחלקם הגדול יש GMAT בסביבות ה-750 (לא לי לצערי :) ). אמנם ה-GMAT הוא רק רכיב קטן מהאפליקיישן אבל חבל שתאבד שם נקודות. אם אתה מאמין שאתה יכול להשתפר, לך על זה.

השניה: אחד הדברים שלא הייתי מודע אליהם כשאני הגשתי את האפליקיישן לMBA הוא שהמרוץ לעבודות הנחשקות ביותר (Management Consulting, I-Banking) הוא תחרותי לא פחות ולעיתים אף יותר מהקבלה לMBA (אתה "מתחרה" מול אותם האנשים שהתקבלו כבר לMBA בתוכנית מובילה, ואף שיש היצע גדול של משרות, הביקוש תמיד גדול מההיצע). החברות המובילות מבקשות את ציון הGMAT שלך משום שמדובר בכלי יחסית אובייקטיבי להערכת הכישורים האינטלקטואליים שלך.

אני מתנצל אם הדאגתי חלק מהקוראים. אם אין באפשרותכם לשפר את ציון הGMAT, לא נורא – בהחלט אפשר לפצות על כך במספר רב של דרכים (חיבורים, המלצות, ציוני תואר ראשון וכו'). אבל אם יש באפשרותכם לשפר את הציון – אל תתעצלו!

בהצלחה לכולם!

שחר

MIT SLOAN 2007

asaf_1978
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

Hi,

As a Tel-Aviv University MBA graduate (with a score average of 90) can I apply for an Ivy league MBA university?

If you ask yourself why – Because as we all know the studies are not as practical as in the states and job opportunities are greater as a prestige university MBA graduate.

Would you offer me to do my thesis or my phd there instead?

yonis
    חבר

To: m_shahar

So,

Is it worthwhile to take the GMAT again, and improve it (even after you have been admitted to an MBA program), just to have this high criteria when competing for jobs with your fellow MBA students?

Y.S.

Assaf Wand
    חבר
    מספר הפוסטים: 209

no no

take it easy – it is only the GMAT – there will be so many other things to stress you in there so it isn't worth stressing from now :-)

Assaf

m_shahar
    חבר
    מספר הפוסטים: 139

I have to agree with assaf. Don’t stress it, maximize your costbenefit function ;)

All I’m saying is that GMAT *is* important (but many things are more important).
    For a 660 GMAT – *if* you have the time/money/nerves/patience/confidence do it again.
    Don’t do it if you don’t have these “resources” or if it will mean less investment in your essays.

Doing the GMAT after you are accepted is just plain crazy :)

yonis
    חבר

To: Assaf Wand

Ok, Point well taken.

Thanks Assaf.

yonis
    חבר

To: m_shahar

Got it.

Thanks,

Y.S.

eliko1
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

Hi All,

did anyone get news from Chicago.

I did not get any, probably need to wait until 17:00 today.

Good luck

eliko

Moboy
    חבר
    מספר הפוסטים: 3

To: eliko1

Hi All dear friends to this long journey,

Chicago GSB called me yesterday and told me I am admitted, and that I am the first person to be told : ) I was sure that it is today and was surprised.

I am so happy now

Good luck to everyone.

LPOW
    חבר

To: Moboy

They told me last night as well – woohoo :)

yonis
    חבר

Congardulations!

I'll ask the same thing I asked LPOW,

Did you also receive an e-mail by now, informing you of a status updat?

Y.S.

Moboy
    חבר

Hi,

Yes, I recieved emails with details.

eliko
    חבר

I would like to congratulate all the chicago admits!

I myself was waitlisted, and hope for a future change in that.

Good luck to all members here.

Eliko

I

LPOW
    חבר

I heard that they W/L a lot of people – Seems like they will pull of quite a few candidates in the next few months.

All the best to you and everybody else

eliko
    חבר

Thanks,

Good luck to you too, you have a difficult decision to make (a good one…)

eliko

Infowell
    חבר

Eliko,

I hope that Chicago will eventually make the right decision and admit you.

eliko
    חבר

Thanks man,

You have a big week a head of you?

Am I correct?

Good luck man!

Infowell
    חבר

Yeap, you are correct.

Jan. 18th is D-Day.

LPOW
    חבר

Good luck!

Yuval1
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

What happands on Jan 18th? Harvard?

Moboy
    חבר

18 Jan – Isn't that INSEAD answers at last ? Although I am no longer pressured now : )

Eliko – I hope you will be admitted. You surely deserve it.

To All: Sorry for replacing my identities and user names but after I got admitted I am so scared that my workplace will know . . . The usual Balagan.

Good luck to all the members.

Infowell
    חבר

To: Yuval1

Yeah,

Harvard notifies on its decisions for the first round on Jan. 18th.

Infowell
    חבר

Thanks man.

Appreciate that.

jackla
    חבר
    מספר הפוסטים: 26

<p align=left dir=ltr>To: All<br><hr></p>יש לי שאלה לגבי וריפיקציה,

הרבה בתי ספר ווורטון בתוכם משתמשים בשרותי חברת KROLL על מנת לבדוק אם המתקבלים כותבים את כל האמת באפליקיישן.
    האם מישהו שעבר את התהליך יכול לספר איך נעשת הבדיקה ? מה בדיוק נבדק ובאיזה צורה ?

אנחנו גרים במדינה מאד לא מסודרת ואני חושש שמה שנראה בארץ כרשלנות של מחלקת כ"א יראה מארה"ב כרמאות. ומבחינת פעילות חברתית, איך אני יכול לספק ל-KROLL מידע שיאפשר להם לוודא שהייתי חבר בנוער העובד בשנת 1997 ?

בתודה,
    יבגני

shoshy
    חבר
    מספר הפוסטים: 141

שלום לכולם,

בשבוע שעבר לחצתי על ה submit האחרון וכעת מתפנה למשימות חשובות כמו: החזרת החברים שהיו לי לפני התקופה האינטנסיבית הזאת :-)

מזל טוב לכל המתקבלים בסיבוב הראשון ובהצלחה לכל הממתינים!

מוצגות 50 תגובות – 1,251 עד 1,300 (מתוך 1,883 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.