Home פורומים הפורומים Forum: תהליך הקבלה ארכיון 2: ???Any Israeli Applicants

מוצגות 50 תגובות – 1,401 עד 1,450 (מתוך 1,883 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • danteleman2002
    חבר
    מספר הפוסטים: 152

To: All

As some who has done marketing in corporate America, I can tell you that this study is worth nothing.

Marketing is not just about advertising. Actually, the advertising portion is limited and usually comes at the end of a long process, that to manage successfuly, one needs to use many of the tools an MBA provides.

Furthermore, moving up from brand management to more general management roles, an MBA is almost a must.

OhadIESE
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

To: emardix

Hi Man,

What's up? you can write me to [email protected]

Cheers,

Ohad

eliko
    חבר
    מספר הפוסטים: 203

Hi All,

us news rankings are out :

http://www.usnews.com/usnews/edu/grad/rankings/mba/brief/mbarank_brief.php

Cheers,

Eliko

Laker
    חבר
    מספר הפוסטים: 60

Interesting… Can anyone explain how come only 78% of the graduates at Stanford receive jobs 3 months after graduation?

I know that by the time they are 3 months out of school this percent is way higher, but perhaps it suggests that some of them compromise. Any thoughts?

I think it's pretty surprising.

bilgrai
    חבר
    מספר הפוסטים: 45

To: Laker

Your information is incorrerct – check out :

http://www.gsb.stanford.edu/cmc/reports/report05.pdf

m_shahar
    חבר
    מספר הפוסטים: 139

To: Infowell

בנוגע לכתבה "MBA חבל על הזמן".
    מדי פעם מתפרסמים מחקרים כאלו ואחרים על הקורלציה בין לימודי ה– MBA לבין מדד של הצלחה כזאת או אחרת, אני אישית מתייחס אליהם כמו אל סקרי-טרום-בחירות על מפלגת הגמלאים או כמו למחקרים בנוגע לתרופת פלא להרזיה או להצמחת שיער (בטח כשאין שום לינק למחקר או לנתונים).
    אפרופו הצמחת שיער, לכותב קוראים "גינגי פרידמן"… הייתי מצפה לקצת יותר אמת בפרסום מערוץ הצרכנות של YNET
    ;)

לגבי לימודי ה- MBA, אני אישית מסכים עם "רוח הכתבה" בנוגע לנושאי הלימודים – רובם אבסרקטים, אסטרטגים,כלליים ומתעסקים בעינינים ש"ברומו של עולם" ופחות בכישורים ספציפיים הנדרשים לעבודה כזאת או אחרת. מצד שני, אני מצאתי את הנושאים הללו סופר-מענינים, מרחיבי אופקיים והרגשתי שכל התפיסה שלי לגבי עולם העסקים משתנה.

צריך לזכור שהחברות שמגייסות בקמפוס, לא מגייסות אותך בגלל שלמדת קורס "כלים בתורת המשחקים לביצוע החלטות אסטרטגיות " (קורס מעולה דרך אגב, ממולץ לכל המתקבלים החדשים ל- MIT SLOAN) אלא בגלל שעצם הקבלה לתוכנית MBA נחשבת מהווה עבורם חותמת של איכות לגבי כישוריך (כמו "קורס טייס" של עולם העסקים).
    כדי לגייס כמות כזו של אנשים "צעירים" ומוכשרים דרך אפיקים אחרים החברות צריכות להשקיע הרבה הרבה יותר משאבים באיתור ובסינון.

שחר
    MIT SLOAN 2007

nbomash
    חבר
    מספר הפוסטים: 17

שלום לכל מומחי הפורום..

אני מעוניין ללמוד באחת מהאוניברסיטאות המתמחות במימון.(Finance)

אני יודע ששיקגו וורטון הן שתיים מהטובות, אולם רציתי לשמוע על עוד אוניברסיטאות שמובילות בתחום, וכמו כן, אם ישנם אנשים שגם לומדים באחת מהאוניברסיטאות הנ"ל , מדוע הם חושבים שכדאי להגיע לאותה אוניברסיטה.

האם כדאי לדוגמא ללמוד באחת מהאוניברסיטאות בניו-יורק משום שהרבה חברות/בנקים נמצאים שם?

תודה –

ניב.

greenfeld
    חבר
    מספר הפוסטים: 282

To: niv_b

שלום ניב,

אוניברסיטת קולומביה תמיד הייתה בשלושת האוניברסיטות המובילות במימון. זה תמיד נחשב הצד החזק של אוניברסיטה זו. המון קורסים בתחום עם מרצים ידועי שם. גם מנצלים את העובדה שוורן באפט הוא בוגר בשביל לעשות קורס שכולל פגישות איתו.

אם אתה מעוניין ב MBA כי אתה חושב על הקריירה שלך, ותחום הבנקאות מושך אותך (Investment Banking, Sales&Trading, Private Banking) קולומביה כנראה צריכה להיות העדיפות הראשונה שלך. במיוחד אם אתה משנה קריירה.

האפשרות שניתנת לך להפגש עם עשרות בנקאים במרחק של עשר דקות נסיעה עושה את כל ההבדל!!!!!!!!!!!!!!! אתה מוזמן ליצור עימי קשר.

אגב, אם אתה מעוניין באקדמיה ולא חושב על עבודה אז שיקגו זאת אופציה כמו גם YALE. שלא תבין אותי לא נכון, כולן אוניברסיטאות מצוינות. אבל כמי שהוא לא תושב ארה"ב ומשנה קריירה אתה רוצה להגדיל את סיכוייך למצוא עבודה.

בהצלחה,

אהד

Hoffmann
    חבר
    מספר הפוסטים: 32

To: niv_b

ניב,

ללא ספק הלימודים בניו יורק פותחים בפניך אינספור הזדמנויות שלא קיימות בשום מקום אחר.

ב NYU STERN יש כמות אדירה של קורסים ב Finance שמועברים ע"י פרופ' אורחים, אשר רובם עובד ביום בבנקים הגדולים ובערב מלמד בבי"ס. אופציה אשר לא קיימת בבתי ספר אחרים.

כמו כן, לStern מגיעים מרצים בכירים רבים, בהם בוגרי בי"ס כגון אלן גרינספן.

במרחק הליכה (ובמקרה הגרוע בסאבויי) נערכים כנסים והרצאות מיוחדים עבור הסטודנטים במשרדי החברות. כל הבנקים והמוסדות הפיננסיים הגדולים מגיעים לקמפוס לאירועים של גיוס או של העשרה אקדמית לאורך כל השנה.

בהצלחה

אודי

nbomash
    חבר

To: greenfeld

שלום אהד.
    תודה על התשובה המפורטת.

אני מעוניין להמשיך את השיחה בoffline.

My email is [email protected]

אני יותר מאשמח אם תשלח לי לשם את המייל שלך, ונוכל להמשיך ולהתכתב, כי יש לי לא מעט שאלות (חלקן אישיות – ולכן עדיף offline)

תודה וחג שמח – ניב.

.

nbomash
    חבר

To: Hoffmann

תודה אודי

my mail is [email protected]

I'll be more than thankfull to hear about your status (your interests, finding a job in the summer etc.),

I think it's better done offline.

Thanks,

Niv.

Alonm
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

לאחר שהיתקבלתי לתוכנית האירופאית שכל כך שרציתי, במיסגרת הביקור בקמפוס (אין כמו מראה עיניים) האוירה הבינלאומית והכללית היתה פשוט נהדרת ומשכנעת אך באותה נשימה החלו גם השאלות הקשות צצות להן:

האם שנה של לימודים ועוד מספר שנות עבודה בחו"ל הן לא מחיר אישי גבוה מידי? המרחק הרב מהחברים והמשפחה והתחושה שאתה לא בכל מאת האחוזים שייך למקום. העובדה שאין עוד ישראלים בקמפוס ואתה עתיד להיות תקופה ארוכה לבד.

האם ישנם מועמדים אחרים ובעיקר בוגרים שיכולים לאשר או להפריך את החשש? האם העובדה שאתה נוסע לבד או עם בןבת זוג משנה בהרבה את התחושה הכללית? מדוע השאלות הללו צצות להן פיתאום לאחר המאמץ הרב שכבר הושקע בתהליך?

המשמעות של לימודים בחו"ל היא לרוב גם בחירה חשובה ומשמעותית של עזיבת המסגרת והחיים בארץ לתקופה ארוכה.

dalit
    חבר
    מספר הפוסטים: 556

To: Alonm

מחיר אישי גבוה? תלוי מה אתה מנסה לקנות.

אם אתה מחפש את החוויה הבינלאומית, הניסיון, החשיפה לחברות ולאנשים שאין הרבה סיכוי שהיית נחשף / מכיר אחרת, אז לדעתי המחיר שווה.

אם אתה מחפש סביבה מוכרת, תרבות מוכרת, אז אין ספק שאוניברסיטת ת"א מתאימה יותר.

לבד? אני לא לבד לרגע, ועל חברי הטובים נמנים לא מעט "גויים". בשביל זה אני פה. אולי זה קצת פחות נעים בימים כמו היום, דקה וחצי לפני הסדר, אבל וואלה – גם לזה נמצא פיתרון – בדיוק חזרתי מלאסוף ת'משפוחה מהית'רו…

השאלות צצות עכשיו, בדיוק מאותה סיבה שזו גם התקופה היחידה בה חושבים על העלויות. פתאום זה נראה ממש ממש יקר. תוך כדי תהליך הקבלה אתה לא חושב על זה, וכשאתה כבר כאן אז זה גם כבר לא אישיו. כשאתה בין לבין, זה מה שמעסיק אותך. זה האתגר התקופתי (אנחנו תמיד צריכים אזיה אחד כזה ברקע, לא?)

robertok
    חבר
    מספר הפוסטים: 43

אלון,

מחיר אישי גבוה מאוד! אך עם זאת, החוויה לא ניתנת להחלפה בשום דבר שיש בארץ. הצעתי היא: לך על זה. אין לך מושג כמה אפשרויות חדשות וכיווני חשיבה אחרים זה יפתח לך.

רוברטו

Infowell
    חבר
    מספר הפוסטים: 71

Want to be a hotshot financier at Wall Street??!!. Well, think again (or not).

http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?itemNo=705773&contrassID=2&subContrassID=6&sbSubContrassID=0

Itair
    חבר
    מספר הפוסטים: 193

שלום לכולם,

אשמח לקבל קצת מידע לגבי תוכניות משולבות של MBA ותואר שני בהנדסה (חשמל ליתר דיוק): באילו מהאוניברסיטאות המובילות קיימות תוכניות כאלו, האם תנאי הקבלה שונים, האם סיכויי הקבלה שונים והאם הסיכויים למלגה שונים.

אודה מראש לבעלי הנסיון בנושא!

תודה,

איתי.

shesek
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

אלון, גם לי יש מחשבות דומות, נראה לי טבעי שיהיו.

לאן התקבלת?

אולי תכתוב ותגלה שיש עוד ישראלים

Itair
    חבר
    מספר הפוסטים: 193

דירוג של תוכניות MBA באירופה:

http://www.careerdynamo.com/mba_ft_rank_2001.html

gets
    חבר
    מספר הפוסטים: 67

New Sruvey by CNNMoney:
    Top Jobs at America
    gillym
    חבר
    מספר הפוסטים: 2

<p align=left dir=ltr>To: All<br><hr></p>במקרה יודעים עם מישהו קיבת את המילגה משיקגו?

eladsm
    חבר
    מספר הפוסטים: 7

To: gillym

הי לכולם,

האם מישהו/י מגולשי הפורום מתכוון להיות בשנה הבאה ב – IESE?

אשמח לשמוע מכם/ן אם כן, אני מתכנן ללמוד שם שנה הבאה.

אלעד.

[email protected]

robertok
    חבר
    מספר הפוסטים: 43

To: Itair

אם כבר מדברים על דירוגים, קבלו את השקלול:

http://news.ft.com/cms/3b554180-918b-11da-bab9-0000779e2340.pdf

רוברטו

אלמוני
    לא פעיל
    מספר הפוסטים: 10

To: Hoffmann

Hi Hoffmann

I am in the process of applying to various MBA programs in the U.S.

I would like to ask you a few questions about Stern.

Can you post your email address please?

My email is [email protected]

Thanks,

Adi

ertaussig
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

שלום לכולם

שמי ערן ואני עומד לנסוע ללימודי דוקטורט באוניברסיטת פן

שמעתי שבשנה שעברה התארגנו תלמידי וורטון ושלחו במרוכז חפצים דרך חברת אוקינוס

אבקש מהחברה שמתכוונים לעבור לפילדלפיה באוגוסט הקרוב לכתוב אם הם מעוניינים לשלוח חפצים בדרך הזו

תודה לכולכם

Nuri
    חבר
    מספר הפוסטים: 21

To: robertok

קראתי בעיון,

ועדיין אני חושב ש:

http://www.usnews.com/usnews/edu/grad/rankings/mba/brief/mbarank_brief.php

לוקח בהליכה את כל הטבלאות היפות שם, ומייצג באופן נכון יותר את הטבלה ואת הטופ.

הטבלה של USNEWS לא משקרת : )

Hoffmann
    חבר
    מספר הפוסטים: 32

To: adi1251

Adi,

I sent you an email. But just in case: [email protected]

Good luck!

Udi

אלמוני
    לא פעיל

Hi All,

Are there any alumni or current students of Yale?

I'd like to ask you a few questions about the program.

Thanks,

Adi

greenfeld
    חבר

To: adi1251

הי עדי,

אני אשמח לעזור.

למרות שהיה לי הרבה מזל והתקבלתי ל-YALE בחרתי בקולומביה. אני כמובן עדיין סבור שזה בית ספר טוב. אם לא תמצא בוגרים שייצרו איתך קשר, שלח לי מייל ואני אקשר אותך עם מספר בוגרים ישראלים של YALE.

המייל שלי מופיע בפורום פעמים רבות.

המון בהצלחה,

אהד

אייל
    חבר
    מספר הפוסטים: 210

Hi All,

I was wondering if any current student can share his/her experience regarding the summer internship. I'm interested in hearing about the recruitment process for these positions as well as the work itself and the overall experience.

Thanks,

Eyal

אלמוני
    לא פעיל

To: greenfeld

Thanks Ohad,

I could not find your current email address.

Please send your email address to my email: [email protected]

I'd like to chat with you also about your Columbia experience.

Adi.

greenfeld
    חבר

<p align=left dir=ltr>To: All<br><hr></p>שלחתי לך

dalit
    חבר

To: אייל

Where?

which countries? which sectors? (It is very different…)

אייל
    חבר

To: dalit

Hi Dalit,

I'm mostly in interested in consulting but since I'm a career changer I would be glad to hear about all types of experiences: IB, VC, Industry (both in the US and Europe). I know that this is a very hot issue in the MBA and not very well addressed in this forum.

Thanks,

Eyal

dalit
    חבר

To: אייל

I can tell you about my experience, which I guess is unique to me, because of what I am looking for and to the school I attend (LBS).

I am interested in industry jobs. Those are either posted on the school portal or networking (I didn't see the miracles of networking do their thing yet). Usually there are 2 rounds – first on the phone / in the school, second in the company offices. Fit interviews, nothing professional.

One more effort we are doing in order to find a job is career trek. And actually I am writing now from San Francsico (thank you stanford guys, I know I promised a special post… coming soon). Visiting firms, expanding the network, etc.

I don't know much about IB, but consulting has crossed my mind (for a very short time). Interviews are case interviews (2 rounds), which you need to practice as much as possible. I think practicing cases is good also if you are not interested in consulting, because they help you think in a very structured way. LBS consulting club is providing a case book, and tons of mock interviews (you can do at least one a week for 3 months). Also, many students practiced cases informally in small groups.

I hope this answers your questions…

אייל
    חבר

To: dalit

Thanks !!!
    greenfeld
    חבר

To: HilaS

שלחתי לך.

בהצלחה

elvis
    חבר
    מספר הפוסטים: 5

i'd like to talk to the guys who got into wharton / chicago / harvard plz send me an email to [email protected]

gadishyoni
    חבר

Hi,

Has anyone ever applied to IESE in Spain?

They have 7 rounds for applicants, how bad do you think it will be to apply at round 6?

Thanks,

Yoni

roy11111
    חבר
    מספר הפוסטים: 4

To: ertaussig

שלום ערן,

גם אני בדרכי ל-Penn . אשמח אם תיצור איתי קשר בטלפון 054-5377377.

רועי

Zive
    חבר
    מספר הפוסטים: 1

Hi all,
    A few of the current first-year students at Wharton are hosting a recruiting event in Israel on behalf of the school. The event is intended for prospective students (the class of 09,) and will take place on May 10th at 18:00, at the Interdisciplinary Center in Hertzlia, the Arison Lauder Building room A208. We will give the school’s presentation, tell a little about our experience, and have a Q&A session. We also expect to have a few alumni with us. Obviously it’s free, and refreshments will be served.
    Please RSVP @
    https://admissions.wharton.upenn.edu/admissions/app
    under "Events"

greenfeld
    חבר

Columbia Business School Reception
    On Saturday, May 20th Columbia Business School Class of 2007 will host a “Welcome Reception” for the admitted students of Class of 2008 and a Q&A session for anyone who is interested in the program.
    Where: Tel-Aviv
    When: May 20th, 2006; 20:00-22:00
    Who: Columbia alumni, Columbia current students (Israeli and Non-Israeli) and the admitted students of Class of 2008, AND YOU, or everyone else who is interested in Columbia Business School MBA program.
    A great opportunity to meet the people, ask questions and learn more about Columbia and the New-York experience.

To confirm participation and receive additional information please email Ohad Greenfeld [email protected]

אלמוני
    לא פעיל
    מספר הפוסטים: 7

<p align=left dir=ltr>To: All<br><hr></p><div align=left dir=ltr>A friend of mine applied (didn't make it), and he was confident that round 6 wasn't worse than earlier rounds.</div>

Natali1
    חבר
    מספר הפוסטים: 6

Just out of curiosity : )

Did anyone got the Carlton Fellowship ?

All the people I know including myself recieve a negative a.

?

ohadresh
    חבר
    מספר הפוסטים: 22

To: Natali1

Three people got the scholarship. For those who are applying next year, I recommend to start thinking about it ahead of time.. It's like winning a mini lottery.

Regards,

Ohad Reshef

Chicago GSB Class of 2006

jhammer
    חבר
    מספר הפוסטים: 68

האם מישהו מהרווארד או טאק יכול לדבר? אני מתכוון להגיש מועמדות לקראת ספטמבר 2007. אנא שילחו לי פרטים ל[email protected]

Nuri
    חבר

מהי רמת האינפי שיש לדעת כאשר מגיעים לבי"ס (וורטון לצורך העניין) ?

הם אומרים שצריך להגיע עם ידע של קלקולוס אקדמי, האם כדאי לקחת שיעורים פרטיים ?

תודה רבה,

נורי

וגם: איזה שימושים (אנליזה נומרית ?) נעשים בחשבון דיפר' ב – MBA ?

Nuri
    חבר

To: Nuri

כל הסטודנטים הנוסעים לחוף המזרחי של ארה"ב ומעוניינים לשלוח מכולה משותפת,

אנא שלחו מייל ל – ecstudents @ gmail.com

הסיסמא לכל מי שמעוניין לבדוק ולתקשר עם סטודנטים אחרים הנה: ec1234

כתבו במייל פרטי התקשרות (טלפון)

ihalpert
    חבר
    מספר הפוסטים: 93

To: Nuri

אפשר להגיע לוורטון ללא כל מתמטיקה אקדמאית, בהנחה שאתה זוכר משהוא כללי מהתיכון. במהלך ה פרי-טרם יש קורס מזורז במתמטיקה שדואג שתתחיל את השנה ברמה הנדרשת

anatshi
    חבר
    מספר הפוסטים: 40

שלום לכולם

קוראים לי ענת ולאחרונה התקבלתי לתכניות של: הרוורד, וורטון, שיקגו וקלוג

אשמח לענות על שאלות ולעזור לדורות הבאים, כמובן מנסיוני האישי בלבד ומהחוויה הארוכה שעברתי

[email protected]

בהצלחה לכולם!

anatshi
    חבר
    מספר הפוסטים: 40

שלום לכולם! הצטרפתי לפורום לאחרונה והבנתי שצריך לספר קצת על עצמי, אז קודם כל כמה דברים כלליים:
    קוראים לי ענת והתקבלתי לתכניות של וורטון, הרוורד, קלוג ושיקגו

אשמח לשתף מנסיוני הפרטי ולענות על שאלות

אז בהצלחה לכולם,

anatshi

מוצגות 50 תגובות – 1,401 עד 1,450 (מתוך 1,883 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.